Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kivancsi vagyok, hogy nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivancsi vagyok, hogy nektek (fiuknak, lanyoknak) bejon-e a?

Figyelt kérdés

Na szoval a kerdes az, hogy nektek pasiknak bejonnek-e a szemuveges csajok vagy, hogy mit is gondoltok roluk akkor amikor meglattok egy szemuveges lanyt? Es mi a helyzet a lanyokkal? Nektek bejonnek a szemuveges pasik, es mit gondoltok roluk(elso benyomaskent)...:-)

Irjatok sokan..:-)))

Haliii


2010. szept. 30. 21:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én csak azért hordok szemüveget, nehogy véletlenül bunkó parasztnak nézzenek.
2010. okt. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Első: honnan tudod, hogy kevesebb a helyes szemüveges pasi? Megcsalt egy szemüveges pasi?:) Ezért haragszol rájuk ennyire? Bár egy ekkroa idiótát, mint Te csak megb*szni majd eldobni lehet.
2010. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Tetszenek a szemüveges lányok,de gondolok semmit.

21f

2010. okt. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem szemüveg-nemszemüveg alapján szoktam "válogatni". Nem szoktam semmire gondolni, max. arra, hogy biztos nem lát tök élesen. :)

Amúgy vannak tényleg olyan darabok, amik adott lányon huhuhúúú, de jól állnak! :)

Amúgy barátnőm szemüveges, és közös ébredésnél meg nincs rajta, minden homályos, de akkor meg édesmindeg az ilyesmi. :D

1(/L

2010. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én szemüveges vagyok, és természetesen azért mert szar a szemem...

az hogy munkahelyen egész nap a monitort bámulom nem vallom magam kockának.. sajna ez van. Utálom hogy kukkerem van, és megakarom műteni a szemem. Ettől függetlenül látok nélküle, utcán nem hordom, nem izgat, hogy az apróbetüt nemlátom teljesen.

Szerencsére azért annyira nem rossz a szemem.


Mellesleg nem számít nálam, hogy valaki szemüveges-e vagy nem :)

2010. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
19%

hááhh nyugodtan lehet szidni, de az általánosság akkor is ez. igenis vannak helyes szemüveges fiúk, egy szóval se mondtam hogy nincsenek. és nem ez alapján ítélek.

fogalmatok sincs h ki vagyok hogy nézek ki csak osztjátok az észt.. nem csalt meg soha szemüveges pasi és ostoba sem vagyok. és még csak nem is az a megb*szni és továbblökni típusú. aki ez alapján elítél, az inkább nézzen magába.. és hozzátenném ismételten hogy én is szemüveges vagyok..

2010. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Na, koszi, hogy ennyien irtatok..Igazábol azért voltam kiváncsi a véleményetekre, mert én is egy szemüveges lány vagyok és mert régebben utáltam a szemüvegemet!!! De most már rájöttem, hogy szemüveg nélkül nem Én vagyok az aki...na ez most elegge nyomin jött ki na de mind 1...!!!:D

Legyszi ne csesztessétek egymást..amúgy irhattok meg ha akartok..:-)))

Haliiiii

2010. okt. 2. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!