Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érti ezt valaki? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érti ezt valaki? Hogyan viselkedjek vele? Hogyan derítsem ki, h tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

én nemértem ezt az esetet.

van az osztályomban egy srác, akivel év eleje óta elég közel kerültünk egymáshoz.

Fel is kért, hogy táncoljak vele keringőn. Igent mondtam, mert szeretnék vele táncolni, kicsit bejön a srác.

Eddig azthittem én is bejövök neki, mert: tegnap poénból összefejeltünk és azthittem megcsókol, amikor a szemembe néz zavarban van, meleg a pillantása, bökdös, piszkál, kötöszködik, aggódik értem...stb.

Szóval egész félreérthető jeleket adott...

aztán tegnap irja msnen hogy ő vasárnap randizik:S

hát nagyon meglepődtem. Utána elkezd filózni hogy lehet mégse illik hozzá a lány, mert a csaj mégcsak 15, ő meg18.

Meg hogy ő olyan sok csajnak bejön.

Holott baromira nem kérdeztem tőle...

Irtam neki hogy akkor ha gondolja táncolhat a lánnyal. erre irja hogy ha most lenne csaja ő akkoris velem táncolna o.O

Hát én ezt nemértem.

Az osztálytársnőm is váltig állította, hogy tuti bejövök a srácnak, mert nagyon látszik a viselkedéséből....

De ha nem jövök be neki akkor miért kell bámulni, meg félreérthetően viselkedni?

ha meg tetszem neki minek randizik?


2010. okt. 1. 12:01
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

szóval amióta suli van ő azóta "fura" velem, tavaly nemis beszélgettünk nagyon... most meg egésznap rajtam lóg, odajön csak hogy kötöszködjön, akkor órán érzem hogy bámul. Amikor beszélek folyton rámkapja a tekintetét.

Zavarban van, ha a szemébe nézek, de ugyanakkor melegséggel néz rám... tipikusan oltogat, átkarol szünetekben.

Akkor szerdán jöttek levenni a szalagtűző ruha méreteinket, és kérdezi este mesnen tőlem: "Na hogy áll a fenekeden a kosztüm nadrág?"

2010. okt. 1. 12:04
 2/19 A kérdező kommentje:
kihagytam, h a combomat is megfogja néha, vagy rácsap, ráteszi a kezét
2010. okt. 1. 12:07
 3/19 anonim ***** válasza:

azért mert féltékennyé akar tenni..

eléggé gyerekes mondjuk.

20/L

2010. okt. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, hogy tetszel neki, a baj csak az, hogy Rajtad kívül még kb 15 másik is. Tipikus éretlen kölök. Szédítget Téged is, másokat is, mert bizonygatja magának, hogy ő milyen jó pasi. Az ilyenekből lesznek később a párjaikat folyamatosan csaló, mindenkinek hazudozó, nagyon menő csávók. Keress mást, vagy ha nem is, őt semmiképp ne vedd komolyan. :)
2010. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

mondjuk én már nemtudom...

hogy nem is tetszem neki és valóban randizik...

vagy tényleg bejövök neki...

már nemtudom:S

2010. okt. 1. 12:32
 6/19 A kérdező kommentje:

attól gondolom keringőzhetek vele???

de hogyan viselkedjek vele a próbákon???:S

2010. okt. 1. 12:34
 7/19 anonim ***** válasza:

Megerősítem az előttem szólót.

Azért mondokat neked ilyeneket, hogy féltékennyé tegyen.

Kérj tőle randit. Lehet, hogy ő nem mer. Ha te se, akkor megteszi msn-en is:)

2010. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy viselkedj vele, ahogy eddig:)
2010. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

én nem vagyok az a kezdeményező típus.

szóval én nemhiszem hogy fogok tőle randit kérni.

de valahogyan mágiscsak rá kéne jönnöm arra, hogy bejövök-e neki. Csak nemtudom hogyan:( Ötlet??

2010. okt. 1. 12:41
 10/19 A kérdező kommentje:

ki kellene derítenem hogy tetszem-e neki, vagy sem...

esetleg valami csel???:D

2010. okt. 1. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!