Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érti ezt valaki? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érti ezt valaki? Hogyan viselkedjek vele? Hogyan derítsem ki, h tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

én nemértem ezt az esetet.

van az osztályomban egy srác, akivel év eleje óta elég közel kerültünk egymáshoz.

Fel is kért, hogy táncoljak vele keringőn. Igent mondtam, mert szeretnék vele táncolni, kicsit bejön a srác.

Eddig azthittem én is bejövök neki, mert: tegnap poénból összefejeltünk és azthittem megcsókol, amikor a szemembe néz zavarban van, meleg a pillantása, bökdös, piszkál, kötöszködik, aggódik értem...stb.

Szóval egész félreérthető jeleket adott...

aztán tegnap irja msnen hogy ő vasárnap randizik:S

hát nagyon meglepődtem. Utána elkezd filózni hogy lehet mégse illik hozzá a lány, mert a csaj mégcsak 15, ő meg18.

Meg hogy ő olyan sok csajnak bejön.

Holott baromira nem kérdeztem tőle...

Irtam neki hogy akkor ha gondolja táncolhat a lánnyal. erre irja hogy ha most lenne csaja ő akkoris velem táncolna o.O

Hát én ezt nemértem.

Az osztálytársnőm is váltig állította, hogy tuti bejövök a srácnak, mert nagyon látszik a viselkedéséből....

De ha nem jövök be neki akkor miért kell bámulni, meg félreérthetően viselkedni?

ha meg tetszem neki minek randizik?


2010. okt. 1. 12:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy keringőzhetsz, meg barátkozhatsz is, meg járhatsz is, csak ne merülj bele nagyon érzelmileg, ne hidd azt, hogy ez egy szerelem. Én a helyedben ugyanígy elkezdeném játszani a kiismerhetetlent. Mennyivel jobb, ha ő agyal azon, hogy vajon Te mit akarsz, mintha Te rágódnál folyton ezen. :)
2010. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

oké utolsó:D

de hogyan kezdjek hozzá?:D

segíts!

2010. okt. 1. 12:44
 13/19 anonim ***** válasza:
Cselnek pl. jó, ha elkezded játszani a duzzogóst. Nem baj, ha nincs rá okod, ne állj rendelkezésére pont mikor ő akar Veled beszélgetni, hadd filózzon, mi a gond. Ha próbálja kideríteni, közöld, hogy mindenkinek lehet rossz napja, miért hiszi, hogy pont ő az oka. Aztán majd meglátod mit lép.
2010. okt. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Arra vigyázz, hogy ne süssön Rólad, hogy odavagy érte. :D

Legyen ő oda Érted, érted? XD

2010. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

értem

mert ez az eset ugy derült ki, h mondta az o.társam hogy kérdezzek rá a srácra, hogy nem-e akar jönni 7végén velünk ide-oda.

rákeérdeztem tőle tegnap, erre irja hogy jaj ő ugy bevan táblázva, mert holnap vagyis ma suli után próbál a zenekarával, hnap fellépnek, vasárnap családi ebéd és randi.

2010. okt. 1. 12:53
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát, simán írd meg neki, hogy nem Téged érdekelt, csak az osztálytársad kért meg, hogy érdeklődj. (a nevét ne áruld el) Meg mondd meg neki, hogy már szóltál a csajnak, hogy ne Veled üzengessen, Neked mindegy, hogy megy-e a fiú Veletek vagy sem. Mindenképp várd meg, hogy ő kezdeményezzen, így nem tudsz beégni, ha mégsem akar Tőled semmit. :)
2010. okt. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

próbáld meg hogy egyszer,ha ráteszi a kezét a combodra,akkor kerdezd meg tőle halkan,hogy ez most mit jelent? de probald ugy hogy ne hallják a többiek,mert akkor biztos hogy megjatszaná a keményet...-ha pedig nem jol sülne el a dolog,akkor egy poénnal elsütnéd,vagy elnevetnéd magad:):D

szerintem tetszel neki,csak feltekennyé akar tenni

de arra keszülj fel,hogyha más lányokkal a szemed előtt flörtöl,akk nehez dolgodlesz-de ezt csak te tudhatod,te látod a esemenyeket,mindenestere is azt a combosta probald meg :D

2010. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de őszinte leszek. Szerintem az ilyen és ehez hasonló mondatok: "vasárnap családi ebéd és randi." nagyon szánalmasak. teszi neked az agyát, húzza a mézesmadzagot előtted...ilyen gyerekes és szánalmas szöveggel akar téged meggyőzni arról, hogy milyen jól választanál ha vele járnál, merthogy ő milyen kapós pasi.

Én megmondom őszintén volt dolgom ilyen egoista, önfényező alakkal és soha többet nem kérek ebből a pasifajtából:)

Szerintem hagyd, hadd egye a fene hogy nem érdeklődsz utána és az ál-randija után...magyarul szard le. Lehet hogy észheztér és rájön hogy eléggé gyerekes viselkedéssel próbált levenni a lábadról..

Te pedig leányzó addig is dúskálj a pasikban és nézelődj hátha találsz nála százszor jobb és értelmesebb partnert!:)


20/L

2010. okt. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

köszi szépen:))

akkor innentől kezdve nemnagyon fogok vele foglalkozni:D

2010. okt. 1. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!