Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Idősebb generáció! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Idősebb generáció! Ti mit szólnátok 55 évesen egy 59 éves nőhöz,ha előző párotok 12 évvel fiatalabb volt? Felvállalnátok? Belemennétek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Éppen szakításban vagyunk az eddigi párommal,aki sokkal fiatalabb.Csinos,fiatalos,de.....alig van velem.A munkája is olyan,hogy van hogy hetente egyszer pár órát van velem.Van 2 felnőtt gyereke,az egyik még vele él, de annak is barátnője van már,dolgozik.Csak anyuka még úgy gondolja,hogy neki otthon a helye a fia mellett.Ezért nem költözött hozzám,pedig 3 éve vagyunk együtt.Elment 2 napos céges bulira,2 napig nem jelentkezett,nem volt elérhető.Váratlanul megismerkedtem ezzel a hölggyel,csak sajnos idősebb nálam.Vagyis a két hölgy között azért látszik,hogy van 16 év különbség az arcon.Mint nő azonban,..vonzóbb és nőiesebb az idősebb.Gondolkodásban is passzolunk jobban.Még csak randiztunk,de forr a levegő is az idősebb nő és közöttem.Amíg a fiatalban semmi szenvedély,addig ebben a nőben ott a tűz,szenvedélyes.Azt mondja,én váltom ki belőle.Ő olyan,hogy én lennék a legfontosabb az életében,nagyon tudna szeretni.A fiatalabb is szeretne engem,de nem látom a jövőt vele.Magányos lennék mellette,azt érzem.Az idősebb nő mellett szerintem nem lennék.Ti mit csinálnátok?

2022. dec. 21. 08:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
89%
Az 59 èves nő veled egykorú, a 43 èveshez öreg vagy.
2022. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
10! Nagyon igazad van. A 43 éves "lefújás" szempontból nulla, neki ez tabu volt egész életében.Nem is tudom már,hogy mit is szerettem eddig benne....,csak összeszoktunk valamennyire és nehéz szakítani vele.
2022. dec. 28. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!