Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan hogy valaki túl jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki túl jó?

Figyelt kérdés
több mint fél éve singli vagyok, és a pasik nem is közelednek , nem értettem a dolgot mert belenéztem a tükörbe egy viszonylag szép ( de mesze nem tökéletes vagy gyönyörű baba arc) lány néz vissza rám , az öltözködésemre nagyon odafigyelek , nem kuvás, mert az mesze áll tőlem inkább igény és elegánsan mégis fiatalos , ma a fősuliról hazafelé egy srác akivel ritkán együtt utazok kérdezte hogy még mindig egyedül vagyok e , és a válaszomra csak annyit mondott , nem csodálkozom egy ilyen lányhoz nem mernek odalépni a pasik. VAN ILYEN ? ( tuti nem bók volt halál komolyan gondolta )
2010. okt. 1. 17:52
 1/8 A kérdező kommentje:
pedig ismerek a környezetemben nálam sokkal szebb lányokat
2010. okt. 1. 17:53
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Mosolyogj vissza, amikor egy pasi néz. Úgy bátrabb lesz, és több eséllyel szólít majd meg.
2010. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem a belsődre célzott igaz?

Ha gondolod, küldj magadról képet és megmondom, hogy nekem tetszenél-e. De gondolom nem fogsz:)

2010. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Persze :)


A szép lányoktól tartanak a fiúk, mert a legtöbbjük elég nyuszi ahhoz hogy odalépjen hozzád és megmondja a frankót. A csúnyábbakhoz azért mennek oda olyan könnyen mert magukat a lány fölé helyezik, hogy ők jobbak.Alapból a szép csajokat akarják, de ha nincs ló jó a szamár is alapon vannak egyesek. Ne aggódj eljön a Te időd is, csak ki kell várni. Hidd el a várakozásnak meg lesz a gyümölcse ;)

2010. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet bók is, de elég hülyén sült el, ha csak ennyi volt.
2010. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem bok volt inkább figyelmeztetés és jotanács
2010. okt. 1. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a fél év meg nem sok idő. Ezért nem is nagyon értem.

Lehet csak tudni akarta, hogy van-e valakid.

Bók lehetett, akkor:

-Ha a pasikat akarta szídni és kifejezni, hogy te jó vagy.

-Ha tudja, hogy te ilyen vagány csajszi vagy és hízelegni akart neked, hogy félnek tőled a pasik, mert azt gondolta, te örülsz ennek.

Sértés lehet:

-Ha azt akarta mondani, hogy egy szemét vagy. De lehet, így akart barátnőd keresni, hogy megmondja, hogy senkinek sem kellesz, de neki igen és azt várta, hogy könyörgöl majd. (ezt nem hinném)


Az is lehet csak fáradt volt vagy zavrban volt és nem tudja mit beszélt.

2010. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Látod, tudod te a választ:)

Mire figyelmeztetett szerinted?

2010. okt. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!