Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Randin inkább magatokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Randin inkább magatokról meséltek szívesebben vagy épp annyit mint a másik fél?

Figyelt kérdés
Elsősorban magatokról beszéltek szívesebben, szeretitek, ha veletek kapcsolatban szól a beszélgetések nagyobb része és pozitívum, ha a srác többet érdeklődik mint mesél, vagy ügyeltek rá, hogy ti is pont ugyanannyira kölcsönösen érdeklődjetek? 20F
2022. dec. 22. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő.. akinek több idő kell hogy megeredjen a nyelve, nyilván ebben az esetben jobb ha egy ideig inkább a másik kezd el addig kommunikálni és lassú tempóban kérdezősködik a másik felé…
2022. dec. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én érdeklődöm többet, pasiknak ez tetszik.
2022. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elején én nem szívesen mesélek sokat magamról, szívesebben kérdezek, amúgy is jellemző rám, hogy sok mindent szeretnék tudni azokról, akik közel állnak hozzám, vagy esélyes, hogy közel fognak.
2022. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tapasztalom, hogy a férfiak örülnek, ha kérdezem őket és meg vannak lepődve.
2022. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, örülök ha érdeklődik, és odafigyel rám. De ugyanúgy én is szeretnék róla tudni, nem szeretem azokat az embereket, akik semmit nem mesélnek magukról.
2022. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
En szeretem, ha mesel magarol a ferfi, viszont en meg neha nem tudom abbahagyni a pofazast :) Nem szoktam tudatosan atgondolni, mennyit mondok magamrol. Mondom, ami epp az eszembe jut.
2022. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!