Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lehet komoly egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet komoly egy randizás lehetősége,ha mindig csak azt írja, várom a találkozást,időpont nélkül?

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mióta írja ezt és mi miatt nem találkoztatok eddig.
2022. dec. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Ez egy udvariassági fordulat, nem kell bele többet látni. Ha valamelyikőtöknek fontos lenne, hogy találkozzatok, lépne: kitalálna egy helyszínt és egy időpontot, a másik pedig megoldaná, hogy ott lehessen. Persze úgy illendő, ha ezt a lépést a férfi teszi meg, a nő pedig kicsit kéreti magát, már csak az illendőség kedvéért is lamentál, hogy neki így nem jó meg úgy nem jó és legalább fél órával arrébb teszi az időpontot, holott egyébként az eredeti időpontban sem lett volna semmi dolga, de azért érezze már a férfi, hogy ki van nyeregben.

Ám amíg csak ez az udvarias elköszönés van, semmi nem lesz a dologból.

2022. dec. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-esnek teljesen igaza van. Viszont, ha szeretnéd már, hogy kiderüljön, mi is van, kérdező (gondolom, nő vagy), akkor vedd kezedbe a dolgot, javasolj időpontot te stb. Alapjáraton nem jó jel, egy nagyon érdeklődő férfi minél előbb akar egyeztetni, de ennyiből még nem írnám le teljesen.


2-es, én nem szeretem az ilyen játszmázást, és nem kell olyan, akinek erre van igénye:-) Nyilván végletekbe se kell esni, és mondjuk átszervezni a férfi miatt az egész hetet, más programot lemondani, szépségszalonba bejelentkezni randi előtt, esküvői ruhát, gyűrűt nézegetni, és természetesen ezeket a partner tudtára is adni, de nyugodtan ki lehet fejezni, hogy nem szívességből randizok, hanem mert én is szeretnék, kölcsönös az érdeklődés.

2022. dec. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Amennyiben egy nő, az általad említett végletekbe esik, nálam max egy kávé, vagy valami az udvariasság kedvéért, és addig tartott. Legyen önmaga, és ne akarjon nekem tetszeni.

2022. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ajánlj fel neki egy időpontot hogy arra mit ír.
2022. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-5 konkrétan megbeszélt találkozó lemondása, "áthelyezése" után nem veszem komolyan számításba, legfeljebb udvariasságból tartok fent tovább egy felszínes kapcsolatot.
2022. dec. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!