Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelemből mégy bele kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből mégy bele kapcsolatba vagy a vonzalomból létesített kapcsolatból várod, hogy szerelem lesz?

Figyelt kérdés

2022. dec. 30. 17:15
A kérdező szavazást indított:
Csak azzal létesítek kapcsolatot akibe már szerelmes lettem.
Vonzalom is elég a kapcsolathoz és remélem, hogy szerelem lesz belőle.
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Valahogy szokott lenni egy megérzés bennem, hogy bele tudok szeretni az illetőbe. Olyan meg sosem volt, hogy vonzódtam hozza, osszejottunk, de nem szerettem bele.
2022. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem feltetlen leszel első látásra szerelmes, elég lehet a vonzalom is, vagy legalábbis egy próbát megér.
2022. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vonzalom nelkül nálam szerelem nem lesz soha.

Vonzalomból pedig belemegyek ha az érdekeim ugy kívánják, nem feltétlen célom a szerelem.

Gyakorta pl vigasz egy másik pasi csak. Nem arra gyúrok hogy szerelmes legyen vagy én szerelmes legyek, hanem mentőöv átmenetre. Aztán abbol vagy lesz több, vagy nem. De az ilyeneket nem szerencsés elhúzni sajnos.


Megesett pl hogy vigasznak kellett vki, aki ölel bújik, miegyéb, vele nem lehet tervezni nincsenek családi céljai stb, tényleg csak az ölelés bújást ilyesmiket tudom csak kivenni a kapcsolatból, már rég megvigasztalódtam és csak mennek el az éveim továbbra feleslegesen. Most szakítok egy ilyennel. 3 hónap múlva kellett volna amikor lelkileg már jól vagyok, nem évek múlva. Nőként azért az évek az nagy ár ilyennel fizetni a semmiért

2022. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Nálam a kulcs a szerelemhez a megfelelő külső plusz belső.

Tehát ha tetszik valaki, akkor meg akarom ismerni. Ha megismerem és a személyisége is passzol az enyémhez akkor beleszeretek.

De olyan is volt hogy megismertem valakit online. Már nagyon szimpatikus volt akkor is a személyisége mikor még nem is találkoztam vele. Találkoztunk, külsőre is nagyon tetszett, szerelem lett belőle. Ha a külseje nem tetszett volna, akkor nem lett volna belőle szerelem.


Közhelyes, de: A külső megfog, a belső megtart, a jó szex összeláncol. 38/f

2022. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is vonzalomból mentem eddig bele, és aztán alakult a szerelem, ha a másik is érzelmileg nyitott volt rá. Vonzalom nélkül megette a fene.

Persze volt, hogy a másik fél sajnos nem volt érzelmileg nyitott (exbe szerelmes még), az nagyon fájdalmas. És ahogy a 3-as írta, sajnos nagy ár éveket fizetni ilyenekért fiatal nőként. Mert ha szakítottunk is, akkor is sérülés a vége, ha közben én beleszerettem.

Úgyhogy most már óvatosabb vagyok a testiséggel, és ha azt érzem, bármelyikünk is alkalmatlan/nem akar komoly kapcsolatot adott állapotban, akkor nem szabad belemennem, mert sírás lesz a vége és elvesztegetett idő.

2022. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"nem akar komoly kapcsolatot adott állapotban, akkor nem szabad belemennem, mert sírás lesz a vége és elvesztegetett idő."


Aki komoly kapcsolatot akar, arra sincs garancia, hogy menni is fog minden flottul, házasságig is, tovább is gyerekkel.

És szexkapcsikból is lesznek házasságok.


A cél sokesetben szinte mindegy, ez miatt. Ember tervez, isten végez. Hazárdírozás az egész akárhogy válogatsz, akárhogy csinálod. (Nyilván a trógereket kiszűri az ember, de komolyaknál se lehet tudni semmit ugyanúgy 50%-nál hogy minden jo lesz, egyik sem lesz több)

2022. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem egyik pillanatról a másikra alakul ki.

ELőször csak vonzalom van van, aztán majd alakul.

2022. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!