Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha egy kapcsolatban másfél év után a szerelemből szeretet van?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy a barátnőmmel 1 év és 8 hónapja vagyunk együtt és pár hónapja megváltozott az ő részéről az érzelmi része azt mondta h nála már nem igazán szerelem valahol még érez olyat irántam de jobban szeretetet, am semmi gond nem volt a kapcsolatunkban kisebb vitaszerű ütközések voltak ez miatt mostanában h miért ilyen visszafogott ezzel mert én néha kitértem a témára de amúgy jól megvagyunk imádunk egymással lenni és jó a kapcsolatunk. de én még mindig úgy szeretem őt és jobban kifejezem felé mint ő felém. ez normális vagy ez már nem jó? mert én úgy vagyok vele h szeretném ha ő is úgy érezne mint én hogy jobban de hát ezt erőltetni meg nem lehet ugye.
2010. dec. 30. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:
normalis..
2010. dec. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze normális..

Ilyenkor kell egy kis szünetet tartani mondjuk 1 hetet és megérzitek egymás hiányát az biztos.

Erre szokták mondani: ,"ha igazán szereted őt szabadjára kell néha engedned".

18/F

2010. dec. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális, ha a nagy, lángoló szerelem elmúlik.

De utána még hosszú időn át szerintem akkor jó a kapcsolat, ha ami szeretet megmarad, az nem tisztán baráti szeretet, hanem megmarad bennem a vonzalom is.


Nem tudom, ezt értitek-e, mert sokféle fokozata van ennek szerintem.


Van olyan barátnőm, aki nem vonzódik a párjához, mint férfihez, hanem emberként szereti. És kételkedik is, hogy ez így még meddig lesz életképes.


Én soha nem voltam a szó lángoló értelmében szerelmes a barátomba. Viszont szeretem, és ez nem baráti szeretet, hanem olyan szeretet, amiben van vonzalom. Külsőleg, és belsőleg is vonz nagyon még mindig, úgy, ahogyan egy nő vonzódik egy férfihoz.


Szerintem, ha a barátnőd még férfiként vonzódik hozzád, akkor nincs baj, a lángolás mindig alábbhagy egy kicsit.


De ha nem mutatja úgy ki a szeretetét, ahogyan azt te igénylenéd, az lehet gond, azt beszéljétek meg.


L/23

2010. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk barátom 27, én 21 vagyok. S vele beszélgettem erről, hogy nálam még mindig meg van a szerelem (10 hónapja vagyunk együtt. Nekem Ő az első). S ő mondta, hogy nála az a rózsaszín köd elmúlt, valami sokkal mélyebbet érez. S ez biztosabb is, mint egy lángoló szerelem, mely kihunyhat egy idő után.
2010. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!