Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám felkelteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felkelteni egy fiú figyelmét jobban? Hogyan ismerhetnénk meg egymást?

Figyelt kérdés

Elmesélem a történetet:)

Koleszos vagyok és hétfőn este bementem a társalgóba filmet nézni pont a nagy fiúkat néztük aztán bejött egy srác ő is koleszos, jóképű, aranyos, focizik. És én ott ültem ő meg a hátam mögötti fotelbe ült, és elkezdett csikizni és egyszer abba hagyta és a keze az én oldalamon volt. Megfogtam a kezét és egy darabig nem is vitte el. Aztán simogatni kezdett, én ilyen érzéseket még nem éreztem fantasztikus volt. Utána mellém ült és a lábára tettem a lábam és azt kezdte el simogatni :D aztán éjszaka sms-t írtam neki, hogy most bejövök neki vagy mivan? és azt írta, hogy igen bejövök neki. Aztán másnap este odamentem megint hozá és úgy fogtuk egymás kezét mintha jártunk volna deh akkor éreztem, hogy elhúzódik egy kicsit. ez megint fi8lm nézés közben volt. Kedd éjszaka újból írtam neki, hogy most mi van velünk és azt írta hogy csak barátság nem ismer eléggé. Nah akkor ki borultam mondom köszi.Pedig már nagyon beleszerelmesedtem!!! (Nekem elkellett mennem szerdán Franciaországba egy kis nyaralás) és egy hétig nem láttam mondtam a szoba társamnak, hogy mondon jót rólam hátha meggondolja magát. Mikor hazaértem azt mondta a szoba társam, hogy azt mondta neki a sác hogy nem vagyok a világa!!! Nah és itt tartunk!!! Szeretném ha több is lenne köztünk, de elsőnek tudom hogy megkéne ismernünk egymást deh ő 4től 7ig foci edzésen van. és csak este tudunk már beszélni de néha akkor sem mert bennt van a szobájában! Nem merem kihívni. Nyomulásnak tűnne nem?? Nah szal elmondtam :) Szóval írjatok kérlek!!! Köszii


2010. okt. 2. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
hívd csak ki nyugodtan
2010. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Öltözz k u r v á s a n . Kihívóbban, ha úgy tetszik. Ez működik.
2010. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos. Csak az a gond h bizonytalan a srác. Kérdés h miért, ezt kell megtudnod. Sztem egy másik lány van a dologban, őt kell kiütnöd, és nyerő vagy. Menj el a foci edzés végére és sétáljatok, de mintha csak odacsöppentél vna. Pl.: Óh, helló! Te itt? Nem is tudtam h te ilyenkor jársz focizni. kérdezi h mit csinálsz erre: mondod: gondolkozok... kettőnkről.. :$


Én ezt tenném. :D

2010. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez aranyos amit írtál csak az a baj, hogy én 4-től 7-ig szilenciumba vagyok, ő pedig ilyenkor van focizni, ez kicsit reménytelen lenne. Deh azért köszi és nagyon jó ötlet!!!
2010. okt. 3. 09:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy szilenciumban vagy? 4-től 7-ig nem beszélhetsz?
2010. okt. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

xD Tanulnom kell. Tudod koleszos vagyok! :)

Deh ez aranyos volt!

2010. okt. 3. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!