Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A német férfiak szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A német férfiak szeretik a magyar nőket?

Figyelt kérdés

2023. jan. 1. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van olyan.

Osztrákok szeretik a magyar nőket, határ mellett lakom.

N 30

2023. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem hogy szeretik, mert én tavasszal megyek ki, és eldöntöttem ha lesz párkapcsolatom, nekem német kell, nem állok szóba magyar férfival.
2023. jan. 1. 23:57
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Csak vitát generál, kamu kérdés!



De ha igaz is, nem kérdezősködni kell hanem menni!

2023. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
2: Értem a hozzáállást (ha kamu akkor is), de azért gondoljunk bele, azokért a német férfiakért bizony nagy a verseny! Sokkal keletebbről, sokkal olcsóbban sokkal jobb minőségű csajok jönnek! Szóval még ha jó nő is vagy (és nem kamu), akkor is kösd fel a bugyogót, mert konkurencia az lesz rendesen! Mondjuk azért gondolom azt is tudod, hogy német fizetést Németországban nem csak született németek kapnak, szóval ha beállsz egy Ahmed mellé 3. vagy 4. feleségnek, az azért nem rossz biznisz, legalább is, ha semmiképp sem akarsz magyar pasit.. :DDDDDD
2023. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kamu, hát hogy lenne már kamu. Itt arról van szó, hogy magyar létemre utálom a magyarokat, de nem akarok provokálni senkit, ez az én véleményem.
2023. jan. 2. 23:14
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
100%, hogy pasi írta ki a kérdést, hogy provokáljon.
2023. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!