Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen esélyt adtok egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyt adtok egy 20 éves lány és egy 27 éves srác kapcsolatának?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi kell ahhoz, hogy ekkora korkülönbséggel is együtt maradjanak, akár hosszabb távon is? Örülnék, ha személyes tapasztalatokat is megosztanátok.
2023. jan. 4. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ebben az esetben ez nem egy nagy korkülönbség.


23 éves és 30 éves sem másabb...


Az életcélokat kell megbeszélni. Tanul e még valamelyik, ki hol szeretne élni, vagy hol él, mit dolgozik vagy mit fog...

2023. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez nem nagy korkülönbség. Én 27 vagyok a barátom 37 és 23 évesen ismertem meg. Abszolút nem érződik semmi a kor miatt.
2023. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
0
2023. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A 10 év korkülönbségből semmilyen konfliktus nem adódott? Ha igen, hogyan oldottátok meg?
2023. jan. 4. 17:23
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Normál esetben egy 20 éves lány még nem 2élt", tehát szeretne. Ebből adódóan nem sok jövőt adnék egy ilyen kapcsolatnak.
2023. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Az a 7 év nem sok idő, nem ezen fog bukni a dolog
2023. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Férfiként írom.


Adott egy 20 éves fiatal nő. Aki tanul, de nem keres pénzt. jaj, bocsi, tudom, itt a Gyakorin diákmelóvel megvan a havi 3-400.


És adott egy...közel 30 éves felnőtt férfi. Aki el tud/akar tartani a sulid alatt? Ráadásul ő majd gyereket is akar. De te akarsz? Egyből diploma után?

2023. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2 vagyok

Nem volt ebből kifolyólag sosem vita.

2023. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

5-7. Nálunk 8 év korkülönbség van, 20-28 évesen jöttünk össze. Én nem voltam bulizós soha, se a párom. Az "élni" vagy "kiélni" az azt jelenti, hogy szétb*@szatni magad minél több emberrel? Mert erre egyikünk sem vágyott soha.


Miért kellene a férfinak eltartani a sulizó nőt? A nő hogy tartotta el magát mielőtt megismerkedtek? Nyilván családi támogatással. Miért ne kapna ezután is családi támogatást amíg tanul, függetlenül attól, hogy van-e épp egy idősebb párja, vagy nincs?


Nekünk 34-26 éves korunkban lett az első gyerek, nem egyből diploma után. Egy férfinak meg oly mindegy, hogy 30 vagy 35 évesen lesz apa.

2023. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretném eltartatni magam a barátommal, ahogyan eddig sem tettem. A hozzászólások egyértelművé tették számomra, hogy a korkülönbség nem a legfontosabb gátja egy kapcsolatnak, hanem inkább az eltérő személyiségjegyek, életfelfogás.
2023. jan. 5. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!