Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 éves lány és 17 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány és 17 éves fiú kapcsolata mennyire gáz?

Figyelt kérdés
2021. okt. 17. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

10 ev mulva mar tok oke!

Vagy nem mert 10+ ev mulva gyereket akarsz kb akkor. O meg csak 27 lesz 10 ev mulva es nem fix h akar. Neked meg ketyeg az ido..


Ti tudjatok. :D

2021. okt. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Tudod mit! Megis jobb ez! Kerdezo! :D jajj h en mennyi koromhoz kozeli de nem korombeli mert en mar oreg 25n vagyok..latom h a csaj..25-26 eves...es osszejon egy ven f 40 eves palival!!!!!!


Hallod inkabb Ti gyertek ossze komolyan megis. Minthogy most egy 38 evessel jarj...neee


Inkabb ez a srac :D

2021. okt. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csak azért gáz mert én 20 évesen már bőven egyetemre jártam, elköltöztem egyedül külföldre tanulni, míg egy 17 éves még otthon lakik, lehet azt se tudja egy év múlva érettségi után mit fog magával kezdeni. (Úgy ahogy mondjuk én se nagyon tudtam akkor) Ilyen fiatalon szerintem többet számít ez a 3 év. Mint mondjuk egy 25-28-as felállás.
2021. okt. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a szenvedély nem életkor függvénye.
2021. okt. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz
2021. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért gáz mert én 20 évesen már bőven egyetemre jártam, elköltöztem egyedül külföldre tanulni,"


Azt kihagytad, hogy a szüleid xarásig toltak pénzel ?

2021. okt. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dolgoztam egyetem mellett egy bárban/kávézóban ha úgy volt reggel 7 től délig, ha másképp délutántól hajnal 1-ig 🙃 + kaptam ösztöndíjat is, de nyílván támogattak a szüleim mert miért ne tették volna? Nagyon sokat tanultam és dolgoztam hogy külföldön tanulhassak.
2021. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!