Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfi 2 napja nem nézi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi 2 napja nem nézi meg az üzenetemet az nagyon gáz? Nem érdeklem? 1x randiztunk. Első randin volt szex. Azt mondta hogy őt is érdekli kapcsolat..

Figyelt kérdés
Túl sokat nem beszéltünk de 2 napja egyáltalán nem ír. Az üzenetemet nem olvasta. Beszéltünk meg találkozót pár nappal ezelőttre de közbejöttek neki dolgok.. Elvileg én is tetszek neki. Miért nem nézi meg az üzenetemet? Ennyire elfoglalt lenne?
2023. jan. 5. 20:16
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
77%
Nem voltál elég jó, vagy a szex nem volt jó, vagy nem jössz be neki, csak félt megmondani
2023. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
98%

Lehet, hogy elolvasta a push értesítésből egyébként. Nekem is van ismerősöm, aki nem nyitja meg sokszor, és az értesítésen reagál. Rohadt idegesítő.

Szerintem offos a csávó, felejtsd el.

2023. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos ez elég egyértelmű. Megvolt a szex, előtte összehordott mindent, de most már nincs oka strapálni magát.
2023. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
47%
Ezen csak röhögni tudok de komolyan.:D Mennyi ilyen naiv kislány van te jóisten.
2023. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
83%
Csak szexelni akart, ennyi. Tok mindegy, hogy az elson tortent meg, a 20. randi utan is felszivodott volna.
2023. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
Korábban is volt első randin szex de azok nem tűntek el... Nem minden férfi tűnik el szex után. Nekem meg ez a véleményem.
2023. jan. 5. 21:01
 17/47 anonim ***** válasza:
56%
Tipikus peldaja vagy az ingyen bufenek amibol mindenki akar enni, de nem minden nap.
2023. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
50%

Vagy nem szívódott fel, csak azt akarja, hogy nagyon izgulj érte ée hiányold.

Egyébként hiányzik neked? Mit akarsz tőle/vele? Ne engedd, hogy alárendeltet csináljon belőled.

2023. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
Megkapta amit akart, aztan majd h nincs mas akkor meg fog keresni. Addig is mint egy konyv a polcon varakozol.
2023. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez most nem jött be. De nem szabad csüggedni, tartsd magad ezután is az első randin szex szabályhoz.
2023. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!