Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megszeretnek ismerkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszeretnek ismerkedni egy helyes sraccal, de hogy? (lent infok)

Figyelt kérdés

18 vagyok,szoval kicsit komolyabb valaszokat szeretnek.Ismerem netrol mar egy ideje, de nemigazan beszelgettunk soha. Nagyon tetszik,de meg szeretnem jobban ismerni.

Felek az ilyesmitol,mert volt egy srac aki nagyon tetszett meg,es csalodtam...nem akarok megint.

Gondoltam irok neki egy kommentet egyik kepehez, vagy nem is tudom. Mit tehetnek? Vagy ha meg akart volna imserni,mar megtette volna?


2010. okt. 2. 18:26
 1/3 Zsigulee ***** válasza:
És tudja hogy tetszik neked?
2010. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem..illetve megvan az msn-je, es egyszer de meg regebben irtam neki, de semi konkretat szoval csak mint barat :)

de ebbol gondolom nem jott ra, ami jogos

kicsit szegyelosebb tipus vagyok ebbol a szempontbol.

2010. okt. 2. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
én szeretlek
2010. okt. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!