Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondjatok már jó tippeket!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjatok már jó tippeket!?

Figyelt kérdés
10.-es, gimis gyerek vagyok és még sosem volt barátnőm és még sosem randiztam. Azt hittem hogy potyára jön majd egy lány, de semmi. Szóval tudnátok mondani jó, általába bevált tippeket?
2010. okt. 2. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
na hát erre kiváncsi lennék énis.Ugyanigy vagyok...
2010. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.. A lányok nem hullanak csak úgy az ember ölébe.. Ma szépen elmentek mind a ketten egy jó kis discoba és kiszúrtok magatoknak egy csajt. (Ne azt nézd, hogy nagyonnagyonnagyon szép legyen, legyél reális és egy veled egy szinten lévőt válassz) Odamész hozzá, beszélgettek, fizetsz neki 1-2 piát.. Szerintem ennél tutibb nincs. És ne állj meg attól, ha az egyik kikosaraz.

Ha viszont van egy kiszemelted, akkor írj neki MSNen, facen, iwiwen, skypeon vagy akárhol. És randizz vele holnap, vagy ma este, vagy 1 hét múlva :) Akkor valami kis séta is bevállhat, de mutasd ki az érzelmeid mert azt fogja hinni, hogy a barátja akarsz lenni, és akként is fog kezelni!

Remélem segítettem.

2010. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy általában olyan csajokat kedvelek meg, akiknek már van barátjuk. Persze ezt úgy értem hogy akkor még nem tudtam hogy foglaltak.
2010. okt. 2. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, nincsenek jól bevált módszerek. Végig kell menned a szamár-létrán, sok kosarat kell kapnod, és akkor majd megtanulod, hogy kell csajozni, de főként bánni a nőkkel. Bocs, hogy ezt írom, de ez az igazság. Nincs varázspirula, ami 1-2-re Casanovát csinál belőled.
2010. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. :D
2010. okt. 2. 19:14
 6/8 anonim válasza:
ugyanilyen helyzetben vagyok. Amelyik lány tetszik azt elszúrom, mert túlságosan ráparázok, hogy mi lesz, ha elrontom itt és itt, meg előre szinte már forgatókönyv szerűen végignyomom az agyamban az egész történetet,ahogy alakítani akarom, de így rontom el :S ha nem táplálok semmi érzelmet a nő felé, spontán alakul úgy érzem több esélyem van. Csak épp az a baj spontán nem beszélgetek egy nővel se, ha csak ő nem kezdeményezi :D na meg iskolán kívül alig van női ismerősöm, iskolába meg nálunk úgy vagy kialakítva minden, hogy elég nehéz úgy csinálni, hogy ne égj be, vagy legalább úgy beszélgess vele, hogy ne zavarjon meg senki
2010. okt. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
az ilyen neten kezdeményezést nem csipázom, mert mindig tudom úgy alakítani, hogy jó legyen, de nem bírom átvinni személyesre. Meg kicsit furán is néz ki, hogy életembe nem beszélgettem egy adott csajjal, de szeretnék és ezért felveszem msnre :D (Előző voltam)
2010. okt. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nálunk is pontosan ugyanígy van! :D Csak nálunk a lányok nagy része vagy csúnya, vagy foglalt, vagy csak szimplán k.rva. Szóval... :D
2010. okt. 3. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!