Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytársam jön be nekem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársam jön be nekem és neki nem mert már kérdezgették barijaim h bejövök-e neki meg minden még a legjobb haverja is megkérdezte de nem... mit csináljak? Tippeket mondjatok Légyszi!

Figyelt kérdés
mire buknak a srácok? lassan egy éve vok belé és már tudja is.... de nem reagáll. más jön neki be... :(
2009. ápr. 15. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
sajnos ha más jön be neki akkor nem sokat tehetsz, legyél a barátja és talán majd később lesz valami, tudom elég rossz azzal barátkozni akibe szerelmes vagy de legalább mellette lehetsz, és talán majd egyszer összejöttök
2009. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sya sztem ne nagyon erőltesd hisz képzeld el h járni akar veled egy gyerek és zaklat a barátain/barátaidon keresztül de neked más tetszik. te járnál vele?nem hinném.ha nagyon megakarod kapni próbálj meg beszélni vele ha nem megy bocs h ismétlem magam de ne erőltesd.
2009. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyszerűen keress mást!!annyi fiú van a világon.Járj új helyekre ismerkedj és találsz olyat akinek kellesz!!!
2009. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Keress mást!:) Sajnos nem lehet kierőszakolni, hogy belédszeressen, és nincs semmiféle bájital erre. Én már jártam úgy, hogy egy fiú nem jött be, mikor hajtott rám, aztán mikor békénhagyott és más csajra hajtott, akkor jöttem rá, hogy szerelmes vagyok belé.:$ Sajnos akkor már késő volt...:( Lehethogy veled is ez fog történni.:) Csak ne foglalkozz vele, hagyd békén, ha tetszeni fogsz neki, akkor úgyis lépni fog, mert tudja, hogy neked bejön.(: Amúgy is a fiúk nem szeretik a könnyen kapható csajokat...


Hogy mire buknak a srácok?

Változtass stílust, változtass az öltözködéseden, próbáld ki másképp a hajadat (pl. ha eddig felcsatolva hordtad, akkor most hord kibontva:) v. eddig göndör volt, akkor most vasaldd ki.), körmeid/bőröd legyen ápolt, legyen jó az illatod, legyél magabiztos, de egyben titokzatos, ne mutass meg mindent, de legyenek tiszta felületek, az előnyösebb testrészeidet hangsúlyozd ki, tegyél a szép testalkatért-> sportolj, legyél friss és fitt, tarts szépségnapot (amin csak a kinézeteddel törődsz, bicózol/futsz/korizol pár kört, pakolásokat teszel az arcodra, szőrtelenítesz, elmész kozmetikushoz, meg ilyesmi:)).

Azt hiszem így naggyából mindent elmondtam.(: Remélem érthető voltam: Ha új magadat adod, és teljes mértékben megváltozol, akkor lehethogy belédszeret, de NE érte változz, hanem magadért, és tudd a határokat, belül mindig maradj önmagad.;)

2009. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A BARI (mint barát/barátnő) szóra biztos,hogy nem buknak a srácok...egyébként szerintem,ha komolyan akarok,akkor nem szóvívőket kell küldeni,hanem oda kell állni elé és megbeszélni vele,azt esetleg értékelné is.Gondolom még fiatal vagy,ilyenkor könnyebben változik az ember véleménye.De ha neki tényleg más tetszik,akkor nincs mit tenni,lépj tovább.

Hajrá

2009. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
* akarod,bocs
2009. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon nagyon hasonló helyzetben voltam....mondjuk én nagyon jóba voltam a sráccal (még vagyok is), nagyon tetszett már kb 3 éve, de úgy hogy szerelem sosem gondoltam rá, mert számomra ő volt az elérhetetlen szuperpasi. aztán egyszer csak elkezdtünk rengeteget beszélgetni, folyton együtt voltunk, és már a többieknek lett gyanús, hogy esetleg ő meg én...és akkor rájöttem,hogy őrülten belezúgtam. ez így ment egy évig, amikor rájött. Éjszakákat átbeszélgettünk (MSNen) és elmondta, hogy mit érez, hogy nagyon nagyon jó barátként tekint rám, aki szép is, jófej is, de nem tud elképzelni mint a csaját. és megbeszéltük és utána 2 hónap alatt tovább is léptem rajta, azóta is legjobb barátok vagyunk...és ami a legérdekesebb, hogy azóta sokkal jobban megnyiltunk egymásnak, vesztettem egy szerelmet viszont gyertem egy csodálatos barátságot.

szóval tényleg azt kell csinálnod, hogy jóba kell vele lenni, nem egyszerű dolog így kezdeni, hogy tudja hogy mit érzel...viszont ha igazán megismer, akkor esetleg jól is alakulhat

a bari meg hasonló plázacica dumák télleg felejtősek:D

2009. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már kezd javulni a dolog:D de tőlem kért segítséget h segítsek neki:S
2009. ápr. 21. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!