Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők! Ti megnézitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti megnézitek, hogy egy pasi kezén milyen karóra van? Egyáltalán számít ez nektek?

Figyelt kérdés
Most nem csak kifejezetten randizós/ismerkedős szitura gondolok, hanem akár egy random hétköznapi alkalomra is.

2023. jan. 14. 09:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Egy pillantást sem vetek rá hacsak nem valami nagyon cigós gagyi akármi ami az ízléstelenségével vonnza oda a szemem. Nekem is egy aranyos női casio-m van és nem is vennék felvágós órát pedig meg tudnék fizetni egyet magamnak is.
2023. jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Nálam ez ugyanolyan, mint a telefon vagy az autó. Abszolút nem érdekel, márkákat sem igazán ismerek.

Annyit tudok maximum megállapítani, hogy tetszik vagy sem, de nyilván ez nem mérvadó :D

2023. jan. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, ha jol nez ki, jol all neki, az nyilvan dob az osszhatason, de oszinten nem tudnek megkulonboztetni egy 5000 euros orat sem egy H&M-ben vasarolttol xD
2023. jan. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%

Ma már nem divat az óra.

Tinikoromban 10 évvel ezelott még érdekelt az hogy egy pasinak milyen stílusa van, gusztustalannak tartottam azt aki apám vagy nagyapám tipusu órákat hord és nincs ízlése.

Ma már inkább ez cipőre ruházatra terjed ki nálam.

Pl kínai cipős emberek elyből égők nekem.

2023. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem megnézik! Már nem azt hogy milyen márka, meg hogy mennyire drága, hanem egész egyszerűen arról van szó hogy egy igényes öltözeten még sokat tud dobni egy az öltözethez passzoló jól kinéző karóra!


És ez valamilyen szinten még az autóra is igaz, ott sem azt nézik meg hogy milyen márka, hanem hogy mennyire passzol az adott férfi egyéniségéhez.


Meg ha pl akkor találkoznak először (pl netes társkereső első randi)


Akkor azért pl a két alábbi autóból is tudnak következtetni hogy milyen ízlése van az adott pasinak.


Pl megérkezik a randira egy ilyennel: [link]

Belőle kiszállva igényes hozzáillő öltözetben plusz a kezén egy jól kinéző karórával (ha már erről szólt a kérdés) szerintem egy nagyon jó összképet tud sugallni.



Vagy épp megérkezik ezzel: [link]

Majd kiszáll belőle egy kék mackónadrágban, egy citromsárga felsővel, és valamilyen szintén kék karórában.. Hát.. :D



Vagyis igen, az autó karóra stb is valamilyen szinten "öltöztetnek"

2023. jan. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Ja meg kocsira. Egy szétrohadt vagy takaritlan auto jóformán vicv kategoria hogy olyanhoz ereszkedik le vki.
2023. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Privre pl devergo
2023. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Abszolút nem érdekel. Hacsak nem valami csilivili felvágós, de az meg sokkal inkább taszít. Egyébként meg ki hord manapság karórát, mikor ott a telefon. Nekem is kb 20 évvel ezelőtt volt. De a telefon se érdekel milyen, telefon és kész.
2023. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

Hát ha teljesen őszinte akarok lenni, egy fokkal jobb pontozásra számítottam.. 😅


#5 voltam

2023. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Én sosem néztem az ilyet. :D
2023. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!