Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, Fiúk, ti megnézitek a...

Lányok, Fiúk, ti megnézitek a másikon milyen márkás ruha van? Számít ez nektek valamit?

Figyelt kérdés
Érdekel titeket a logó?

2018. nov. 11. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Aki kifejezetten olaszos divat cuccokat hord és úgy hogy azokkal villogni akar, azok engem taszítanak.
2018. nov. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megszoktam, nem annyira, de vegigfutok rajtuk. Amennyiben látom nem nagy betűs egész ruhát eltakaró márkanevek, ilyen gyerekes szarságok vannak rajta, hanem esetleg visszafogottabb akkor nekem az még szimpatikus is tud lenni.
2018. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem igazán érdekel.

L

2018. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem érdekel.
2018. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg,de nem azért,mert ez bármit befolyásolna.

Sőt,ezek a hatalmas logós cuccok inkább a tiniken vannak,akik meg akarják mutatni,mekkora ászok,de ciki,mert a nagy részük úgyy se saját pénzből van.

2018. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
Nem izgat. Ha nincs ráírva nagy betűkkel, meg sem tudnám állapítani hogy milyen márka.
2018. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mondhatnám, hogy nem számít, de ez bizonyos értelemben hazugság lenne. Mert ha azt látom, hogy egy fiatal lány kizárólag high end cuccokat visel és milliók lógnak rajta egy sima mozizáshoz akkor az gondolkodásra késztet.

De van pozitív példa is, például, ha egy srácon látnék Yamamoto féle Y3 cuccot, szívesen eldumálgatnék vele a goth ninja stílusról, úgy alapból az öltözködésről.


Szóval számít, de nem úgy ahogy azt sokan értenék ez alatt.

2018. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan nézelődök ki hogy öltözik fel. A hypebeast hülyegyerekeket ki szoktam röhögni akik 10-15 000ft ot fizetnek egy fehér pólóért amire rá van írva 5 betű, meg az űrhajós kinézetű cipőik amik egy kisebb vagyonba kerülnek. Azon röhögök hogy nincs saját stílusuk megveszik a rondát mert drága akkor biztos jó elven.


Amúgy nem izgat ha valakin szakadt festékes gatya van vagy öltöny nem nézem jobbnak vagy rosszabbnak. De a logóval való villogás undorító és 18 év fölött már nagyon gáz. A ruhának a minőségén kell látszódnia hogy ez drága lehetett nem pedig egy színes hatalmas logó alapján.

2018. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A ruhák márkái nem érdekelnek. Az összképet nézem, szeretem, ha valakinek jó ízlése van, harmonizálnak a ruhái a személyiségével. DE az ízlés és a stílus nem márkafüggő, azt nem lehet pénzért venni.
2018. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!