Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az infláció követketében a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az infláció követketében a lányok már inkább fizetés alapján választanak pasit és nem külső/kinézet alapján?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 09:40
1 2
 11/14 anonim válasza:
79%
Ennek semmi köze az inflációhoz.. engem pl sose érdekelt hogy mit dolgozik/ mennyit keres. El tudom tartani saját magamat, sőt kifejezetten jól keresek. Mostanában annyit változott a hozzáállásom, hogy lehetőleg keressen akörül, mint én vagy többet. Nem szeretném, hogy rosszul érezze magát (tapasztalatból mondom), amiatt, hogy én többet keresnék ( volt ebből már probléma). De egyébként nyilván előnyösebb ha van pénz, hiszen nem kell azon stresszelni hogy miből vállalj be egy gyereket, mit egyél stb… nekem a vonzalom a legfontosabb még mindig, hogy felkeltse a figyelmem. 25/N
2023. jan. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Attila1976 válasza:
42%
20-25éves korig kevesebb nőt érdekel hogy milyen javakkal rendelkezel. 30 felé vagy már felette egyre többen nézik mid vagy nincs. Miért görcsöljenek veled pl. egy albérletben? Néznek mást. Nem infláció függő ez. Mindig is igy volt. Persze minden tisztelet a kivételnek. :P
2023. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi köze van a fizetésnek ahhoz hogy valaki filléreskedő?

Én az átlagosan kereső pasimon sosem láttam hogy rángatózna a szeme az idegtől amikor betettem a kosárba egy chipset vagy egy üdítőt. Sőt hétvégente meghívott a közeli cukrászdába.

Ellenben a jól kereső pali azt mondta hogy mivel beleittam az üdítőjébe, fellezük az árát.

Jellemvonás. Nem veszitek észre?????

2023. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Felezzük* csak a telefon hülye.
2023. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!