Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incel barátaim, sorstársaim!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incel barátaim, sorstársaim! Magyarországon az inflációs sokk hatására hogyan alakulnak a prosti árak és úgy általánosságban a "nő piac"?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem tudom követni a piac alakulását. Fél éve kiköltöztem Bécsbe, hamarabb kellett volna... Budapesten dolgoztam rongyos nettó 280 ezer forintért diplomásként, itt Bécsben forintba átszámolva meg megadnak havi nettó 1,2 millát, sőt a forint infláció miatt lehet ez már több, igazából már nem is számolom. Az árak meg nem számottevően drágábbak, a bolti árak már olcsókkal is például. Fél év alatt majdnem 5 millát tudtam félretenni. Ha nem 30 évesen hanem 20 évesen jöttem volna ki, már annyi pénzem lenne mint Dagobert bácsinak a kacsamesékből. Igaz, akkor még nem volt diplomám, és nem az volt a célom hogy mosogassak (bár anyagilag az is sokkal jobban megéri itt mint otthon bármit csinálni).

Szóval összességében köszi szépen jól vagyok, meglepően egyszerű volt az ország váltás, ráadásul a munkahelyemen a csapat 70%-a magyar, így egymás között magyarul beszélünk legtöbbször, és a városban is az utcán is nagyon sok magyar szót hallani. Javaslom nektek is ha nem vagytok röghöz kötve, akkor lépjetek, hiszen minden egyes Magyarországon ledolgozott hónappal, magyar fizetésekkel súlyosan megkárosítjátok saját magatokat anyagilag. Amikor ugyanazért a munkáért sokszorosan többet adnak, csak egy országgal kell odébb tolni a fenekét az embernek.

Na de visszatérve a kérdésre: Világos, hogy súlyos az infláció, főleg Magyarországon, ahol az EU-ban a legmagasabb toronymagasan. Igazából már nem is lehet nyomon követni, hogy minek mi a reális ára. Legalábbis én sokszor összezavarodok már. Arra emlékszem, hogy régebben 20-25 ezer forint volt egy óra egy fiatal szép "lakásos" prostinál egy nevén nem nevezett de közismert magyar prosti kereső oldalról. Most azt tervezem, hogy kiveszek két hét szabadságot és hazamegyek prostizni egy nagyot. Hiszen van pénzem, Nyugati fizuból élek. Csak nem tudom, ez hogyan érintette a piacot. A piacot pedig a teljes "nők piacára" kell érteni, hiszen minden nő végső soron pénzt követel egy férfitól, eleve a pénzes férfiakra mennek a normális nők is. Csak van egy speciális csoportja a nőknek, az örömlányok, akik direktbe csinálják, nevén nevezik a gyereket, és kp-t kérnek nyíltan a szolgáltatásukért cserébe, ami nagyrészt a testük és a nemük maga.

Az infláció kétélű dolog. Azt gondolhatnánk paraszt ésszel, hogy ha infláció van akkor mindennek felmegy az ára. Viszont az infláció az gazdasági krízist is eredményezhet, és egy rosszabb gazdaságban esetleg több nő kényszerülhet rá hogy a megélhetését úgy teremtse meg, hogy árulja a testét, így a magasabb kínálat kompenzálhatja az inflációt.

Incelek, akik ilyen módon keresik a kielégülést és a nőnél való sikert, hogy ilyen szolgáltatásokban jártasak vagytok! Ti hogy tapasztaljátok? Hogy alakul a piac?



2022. szept. 24. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Befejezted te diplomás mosogató? Ha normális diplomád lenne itthon is pénzednél lennél
2022. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kicsit többet ittál a kelleténél.
2022. szept. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem ott jársz prostikhoz? Van pénzed nem? Miért akarsz a magyar gané nőkhöz hazajönni? Az árak nem változtak. 20-30 ezer közt mozog egy lakásos ára.
2022. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A szolgáltatások itt drágábbak, a női szexuális szolgáltatások ez alól nem kivétel ám, sőt..

Egy osztrák nő 4x annyit kér itt is mint egy magyar nő, és érdekes módon sokan meg is fizetik. Nem tudni miért. Csak azért mert osztrák. Másban nem tudom mit tud többet nyújtani, én még nem próbáltam.

2022. szept. 24. 16:56
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen jól keresel akkor miért nem valtoztatsz a külsődön? Helyes étkezés, edzőterem, jó ruhák … és akkor már lehetne egy igazi baratnőd és nem kell fizetni a magyar ribiknek.
2022. szept. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Hol keresel te annyit?

Megyek én is;)

Magyar nő nekem nem kéne, mert elég gàzak

2022. szept. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

A Becsben praktizalo prostik 90%-a kelet-europai.



Amugy Ukrajnaba kell menni prostizni, naluk kicsi az inflacio, hiszen nincs a szomszedjukban haboru 😂



38F incel

2022. szept. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

3000 Euro havi jövedelmet itt egy jobb csöves is elkönyvelhet magának, no nem mintha itt lennének csövesek, alig látok szegény embert Budapesthez képest.

Az itteni szemmel nézve rohadtul nem vagyok gazdag pasi, max átlagos keresetű, mivel itt mindenki jól él. Mindenkit megfizetnek. Egyszerűen kifogástalan a közállapot.

Nyilván ott szeretném hasznosítani a pénzemet ahol többet ér, ezért gondolkozok magyar örömlányokban.

2022. szept. 24. 17:29
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

"munkahelyemen a csapat 70%-a magyar, így egymás között magyarul beszélünk legtöbbször":


Ez egy kemény blackpill. Milyen egyébként a párkapcsolati piaci Bécsben? Vannak matcheid vagy van choosing signal nőktől?


Én személyesen egyébként még nem éltem a prostitúcióval, a Tinderezést/nightlife -ot meg 2021 -ben feladtam teljesen.

2022. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

"Hiszen minden nő végső soron pénzt követel egy férfitól, eleve a pénzes férfiakra mennek a normális nők is.":


Ez nem igaz. Sok lúzer férfinak van barátnője csak azért, mert jól néz ki, miközben sok sikeres férfi meg nem jut sehova, mert a kinézete miatt visszautasítják a mai nők.

2022. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!