Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg, hogy nem akarok második találkozót, úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismerkedtünk meg, mivel a személyes találkozás híve, így nagyon gyorsan megkérdezte, hogy találkozunk e. Az alapján amit addig beszélgettünk, igaz nem volt olyan sok, de szimpatikus volt, így mondtam, hogy persze találkozzunk. Meg is történt a találka, de egyszerűen nem érzem azt, hogy passzolnánk és semmit nem tudnék vele szexuálisan se elképzelni, mert képen tetszett, de élőben aztán másabb volt és nem éreztem semmilyen vonzalmat az irányába. Ezt azonban elég bántó lenne így leírni, és csak úgy felszívódni és eltűnni mint a kámfor szintén parasztság, szóval nem tudom, hogyan mondjam meg neki szépen, hogy bocsi, de nem, főleg mivel egy másik személyről már panaszkodott nekem, hogy az visszautasította. Úgyhogy nagyon meg vagyok lőve, hogy egy ilyen embernek, hogyan tudjam nagyon szépen megmondani, hogy nem akarok tovább ismerkedni vele.

2023. jan. 26. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Basszus amikor két ember randizik, két kimenetel lehet: Igen, Nem. Ezt minden ember vállalja, tudja, vagy tudnia kellene. Természetesen nem kell részletezned az okokat, megírod neki, hogy ne haragudj, de te nem szeretnéd folytatni az ismerkedést, esetleg nem érezted azt a pluszt a randi során, amit keresel. Önmagában ez is elég kell hogy legyen. Természetesen mindig lehet, hogy megbántódik a másik, főleg, ha ő vonzódik hozzád, az elutasítás fájdalmas. De ez ilyen, ezt nem neked kell megoldani, mert nincs is mit megoldani, ilyen a társkeresés.
2023. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"főleg mivel egy másik személyről már panaszkodott nekem, hogy az visszautasította."


Egyszerűen nem vagyok képes megérteni azt, amikor valaki személyes bántásnak veszi azt, hogy valakinek nem jön be, mint leendő partner.

Vagy hogy? Elmész vele randira és akkor már kötelező vele lenned?

Az ő problémája, ha ezen besértődik.

Szépen megmondod neki, hogy nem érzed azt, hogy bármi lehetne köztetek, de mindegy mit mondasz, mert aki neked panaszkodik másokról, az jó eséllyel zaklatni fog utána.

Én megírnám neki, hogy nem, aztán ha utána faggat, követelőzik, kellemetlenkedik, akkor tiltás.

2023. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Mi volt más rajta élőben?
2023. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3

Nem mindegy? Élőben látni csak a másik kisugárzását, mozdulatait, ezer olyan dolgot, ami fényképen nem jön át.

2023. jan. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Bántani fogja, de ez normális. Mivel te se tudod pontosan, hogy mi miatt nem is kell nagyon konkrétnak lenni. írj valami olyat, hogy azt érzed, hogy nem ez, amit most keresel és köszönöd azért a találkozót és, hogy tettetek egy próbát. Szerintem ez alapján nem fogja rossznak érezni magát, lejön, hogy nem passzoltok úgy érzed.
2023. jan. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

En ezt mondanam:


Nem randizhatok veled tovabb,mert allasajanlatot kaptam 5 evre a Fidji szigetekre. Mar ma elkezdek csomagolni es eladni a lakast/keresni berlot magam hekyett. 5 napom van indulni csak.

Koszonom,h megismerhettelek szemelyesen,sajnalom,h nem tudok Veled tslalkozni megegyszer.


Nem bantod meg,nem kell vele talalkoznod.


N

2023. jan. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel váltatok el, amikor vége lett a személyes találkának? Mert az gáz, ha ott pozitívan nyilatkoztál, utána meg kifarolsz, abból tuti sértődés lesz. De most őszintén: nem kötelezted el magad semmi irányába azzal, hogy egyszer találkoztál vele, szóval ha keres, lehet hárítani, hogy ugyan jól érezted magad vele, de párkapcsolati szempontból neked érdektelen az ügy, mert párként nem tudsz rá tekinteni. Pont. Nem vagy köteles magyarázkodni. Én is jártam így, mondjuk én a találka végén megmondam, hogy nem látom értelmét tovább ismerkedni. Azt nem kötöttem az orrára, hogy hiába jófej, ha fizikailag taszított, és ha nem hangyaember méretű képet küldött volna magáról, akkor nem jutottunk volna idáig. Egyszerűen nem jött be, és nem tudtam volna elképzelni, hogy hozzám ér, meg ilyesmi.
2023. jan. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor csak leírom neki a tipikus szövegek egyikét.


#2. Én is ezt nem értettem, teljesen így jött le nekem is, hogy ő ebben a képzetben él, ami szintén nagyon frusztráló. Én ezért nem is hívom ezeket randinak, mert szerintem ez nem az. Ez egy szimpla találkozó, ahol beszélgettek, hogy megismerjétek egymást.


#4. Köszönöm, összefoglaltad helyettem nagyon szépen.


#7. Igazából semmivel, csak azzal, hogy majd beszélünk. El akarta kérni valamelyik kontaktomat, de nem adtam meg neki egyiket sem csak azt mondtam, hogy majd beszélünk. Eléggé elnyomható vagyok ilyen szituációkban, ezért nem is mondtam neki ott élőben, hogy bocsi, de nem. Én úgy éreztem, hogy a viselkedésem meg minden, ahogy elváltunk, hogy nem adtam elérhetőséget se, meg amúgy eléggé távolságtartó is voltam (nem beszélgetés ügyileg, hanem szószerint fizikálisan megtartottam azt a két lépés távolságot mindig) az elég jelzés, de nem.

2023. jan. 27. 11:02
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Magaddal foglalkozz, ne az ő érzéseivel, hogy más már visszautasította. Mint mindannyiunkat.

Örülök, hogy megismertelek, de mi nem egymást keressük. Ennyi.

Már ha ír és rákérdez.

Nyugodtan lépj tovább, nem vagy felelős érte.

2023. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ami fontos, hogy ezt ne kudarcnak élje meg egyikőtök sem. Igazából tök jól csináltátok. Szimpatikusak voltatok írásban és találkoztatok, hogy megnézzétek, hogy van e itt valami. Szóval szerintem jó volt az ő javaslata is, hogy találkozzatok, ha szimpatikusak vagytok. Pech, hogy most ez így alakul, de alapvetően ez az, ahogy ezt csinálni jó.
2023. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!