Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg, hogy nem akarok második találkozót, úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismerkedtünk meg, mivel a személyes találkozás híve, így nagyon gyorsan megkérdezte, hogy találkozunk e. Az alapján amit addig beszélgettünk, igaz nem volt olyan sok, de szimpatikus volt, így mondtam, hogy persze találkozzunk. Meg is történt a találka, de egyszerűen nem érzem azt, hogy passzolnánk és semmit nem tudnék vele szexuálisan se elképzelni, mert képen tetszett, de élőben aztán másabb volt és nem éreztem semmilyen vonzalmat az irányába. Ezt azonban elég bántó lenne így leírni, és csak úgy felszívódni és eltűnni mint a kámfor szintén parasztság, szóval nem tudom, hogyan mondjam meg neki szépen, hogy bocsi, de nem, főleg mivel egy másik személyről már panaszkodott nekem, hogy az visszautasította. Úgyhogy nagyon meg vagyok lőve, hogy egy ilyen embernek, hogyan tudjam nagyon szépen megmondani, hogy nem akarok tovább ismerkedni vele.

2023. jan. 26. 22:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további tanácsokat is.


#10. Nem élem meg kudarcként soha. Az ismerkedés ilyen. :) Tényleg miatta kérdeztem, mert a másik személyről is panaszkodott, hogy elutasította és ő viszont kudarcként élte meg a szavaiból ítélve, ezért kérdeztem, hogy hogyan lehet ezt nagyon kedvesen csinálni.

2023. jan. 27. 16:36
 12/14 anonim ***** válasza:
44%
Mond azt, hogy szereted még az exed...ez eléggé életszerű a mai világban.
2023. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jót mond a 9-es.

(Egyébként lehet, hogy nem csak te nem akarod folytatni.)

2023. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javaslatokat. Akarta volna folytatni, de megfogadtam a tanácsokat és szépen, egyszerűen leírtam neki, hogy nem egymást keressük és megköszöntem azért a találkozót. Erősködött még, hogy azért még találkozhatnánk, de mondtam, hogy semmi értelme. A végén még odaszúrt azért egy szarkasztikus megjegyzést, aztán eltávolítottam a beszélgető partnerek közül. Még egyszer köszi mindenkinek a javaslatokat.
2023. jan. 28. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!