Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mit szerettek legjobban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szerettek legjobban, ha hova hív el a férfi titeket elsőre?

Figyelt kérdés

Valami beülős helyre, vagy sétafikálni, esetleg mozi, múzeum... ?


Tudom, személye válogatja, de kíváncsi vagyok, mit szeret a többség. Meg jöhet néhány extrémebb ötlet is.



2023. jan. 27. 07:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
3%
Az számít a nőknek, hogy mennyit költesz rájuk. Minél drágább helyre hívod, annál jobb vagy.
2023. jan. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy kávé valahol beülni pont elég. Első randin ne mozizz, mert akkor nem is tudsz vele beszélgetni.

Egy kis séta is jó ötlet. De személyfüggő.

2023. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
#1es-re ne hallgass. Bár van az a réteg, akinek ez biztos imponál, de első randin én nem is eszem. Inkább egy kávé vagy séta, valami rövid program.
2023. jan. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

1. Nekem sosem kellett sokat költenem a nőkre első randin, mert jóképű vagyok és tőlem a pénzt letevését az asztalra kevésbé várják el.


Sétával kezdünk ha nem túl fázós, aztán elmegyünk egy beülős helyre meginni valamit, de főleg a beszélgetésen van a hangsúly, ritkán kerül párezer forintnál többe.

2023. jan. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
#4 Nyilván ha jól nézel ki, akkor más a helyzet. A külső és a pénz együttvéve adják a vonzerődet a nőknél.
2023. jan. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Beülni valahova egy kávéra ahol lehet dumálni. Ha jobb idő van (tavasztól-őszig, meg télen is akár ha nem esik hó és nincs nagyon hideg) utána egy séta is jó.


Valóban nem kell túlgondolni. Nem kell drága hely, nem kell flanc. Tudjatok beszélgetni. Ennyi. Ha egy kávéra meghív az viszont jól esik. De természetesen nem veszem alapnak, felajánlom, hohy fizetem a részem. Ha ennek ellenére mégis meghív, örömmel elfogadom.

2023. jan. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj kedves 4-es, hogy nem azért tudjuk egy incelről, hogy incel, mert így konkrétan leírja, hanem arról amiket leír. Hiába írod oda, hogy jóképű férfi vagy, vagy nő vagy, vagy ami éppen szerinted igazolna téged, ha ugyan úgy az incel szövegeket tolod.
2023. jan. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

7. Blackpill tudatú vagyok, de ez mellett jóképű. Azért ismerem a blackpill, incel és hasonló dolgokat mélyen, mert én is szűz voltam 21 éves koromig és akkoriban rengeteget olvastam erről a neten. Viszont nem a külsőm miatt voltam szűz, hanem mert sajnos érzelmileg nagyon rossz családból származom és óriási gátlások, szorongások voltak bennem, meg mert a szüleim elhanyagoltak és nem neveltek, apukám alkoholista volt és hasonlók.


Mióta mentálisan rendbe hoztam magam a tizenéveskori állapothoz képest, azóta vannak sikereim a nőknél, mert az arcom vagy a magasságom ugyanolyan maradt (vonzó), de ez mellé már rendbe jött az életem anyagilag is, mentálisan is jobban funkcionálok és adok is magamra. Viszont nyilván ha csúnya vagy alacsony lennék alapvetően genetikailag, akkor ezek a változások szinte semmit nem értek volna, hogy legyen a nőknél sikerem.

2023. jan. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Én utálok beülni,mert akkor úgy érzem, folyamatosan a másik szemébe kell nézni amit szoktam nyilván de zavarban vagyok és akkor nehéz :-D

Úgyhogy inkább séta, és ha jól alakul, beülhetünk egy kávéra esetleg.

Nálam az étterem, mozi, múzeum elsőre abszolút kizárt.

2023. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Káve, tea, süti vagy fagyi. Ilyesmi. Mozi nem jó, nem lehet beszélgetni, csak 2 idegen imül egymás mellett 2 óráig.

Séta általában nem jó, mert ebben az országban szélsőséges az időjárás 6 hónap ték, 6 hónap pusztulat meleg. De ha nagy ritkán jó az idő, akkor szívesen sétálok én is.

2023. jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!