Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mit szerettek legjobban az...

Mit szerettek legjobban az edzésben?

Figyelt kérdés
Én azt, mikor lát magamon a fejlődést, és hogy nőnek az izmok 💪💪💪

2021. jún. 2. 06:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanazt mint a kérdező. Illetve a mozgás endorfint szabadít fel, amitől kifejezetten jó kedvem lesz.
2021. jún. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felfrissülök tőle és feszültséglevezető.
2021. jún. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A társaságot, a mozgás élvezetét, a fejlődés megtapasztalását (nem látványra, hanem teljesítményre).
2021. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Azt, hogy utána legyőzhetetlennek érzem magam.
2021. jún. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Cortez.felesege válasza:
100%
Levezetem a streszt és utana jól érzem magamat, felfrissültnek. Főleg ha kihozom magamból a maximumot
2021. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A nyugalmasságot
2021. jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem konkrét fejlődés a célom, hanem mivel nagyon keveset mozgok, szinte minden napom itthon töltöm, így muszáj valamennyire felfrissíteni magam. Testsúlyt ugyan lehet étkezéssel szabályozni, de azért mozgásra is szükség van. Meg így a munka is jobban megy talán. Rögtön utána valahogy nem (ezért hagyom inkább utána), de összességében igen. Nem szeretem annyira csinálni, de nem is utálom, viszont sokkal jobban szeretem, mint amikor kezdtem. Tehát a célom inkább az egészségem megtartása, nem izomépítés. Némi formásodás pedig vele jár nyilvánvalóan :)

24f

2021. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!