Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen "jelekből" lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "jelekből" lehet észrevenni, ha a lány már örülne, ha megcsókolnám?

Figyelt kérdés
Hogyan szoktátok ezt jelezni, lányok?

2023. jan. 27. 12:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Kérdezd meg.
2023. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1. Szerintem ezt megkérdezni elég furcsa lenne.
2023. jan. 27. 12:18
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem. Mármint azt, hogy "örülnél, ha megcsókolnálak?". Nekem automatikusan egy széles mosoly lenne a válaszom.


De én nem szeretem a "jeleket", meg a homályos jelelemzéseket.


Ha a párom csak úgy odalépett volna, hogy megölel, akkor biztos hátrébb lépek, de megkérdezte, hogy megölelhet-e, és elmosolyodtam, hogy persze.


De én szeretem a szavaimat használni, "görcsmentessé" teszi a kapcsolataimat (barátiakat is), és én izgulós vagyok, úgyhogy szeretem kimondani a dolgokat.

2023. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Kérdezd meg. Nem furcsa, nem rontja el a hangulatot, és sokkal jobb, mintha teljesen félreértve a jeleket ráhajolsz a lányra.
2023. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Menjetek el inni és csókold meg.
2023. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Nincs lohasztóbb, mint amikor megkérdezi. Szerintem ezt igenis érezni kell. Miből? Testbeszédből: Nagyon sok, hosszú szemkontaktus, mosolyog a lány, tágra nyitva csillog a szeme, ahogy beszél veled meg hallgat téged. Előredől, ha szemben ültök, szinte nyújtja a kezét, hogy érintsd meg. Ha egymás mellett ültök, közelebb húzódik, összeér a vállatok, neked dől. Mosolyogva néz hosszasan a szemedbe, közel az arcotok és nem fordul el. Ha már 5-10 másodperce nagyon közel van az arcotok és nem húzódik el, nem fordul el, akkor hajolj lassan közelebb, és mehet is a csók. Esetleg előtte picit becsukod a szemed, akkor biztosan tudja, mire készülsz. Hidd el, ha nem akarja, nem teremti meg a testbeszédével ezeket a helyzeteket, hanem megtöri azzal, hogy elhúzódik, elfordul, vagy kínosan felnevet vagy valami.

Szerintem pont a megkérdezés a tolakodó, mert mit mondjon, ha még nem akar... Meg olyan béna. Pont attól lesz jó, ha egymásra tudtok hangolódni. Amíg ez nem megy, addig nincs is értelme szerintem.


22L

2023. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6. Köszönöm! Erre gondoltam. A többieknek is köszönöm, nem tudom, ki pontozta le őket, nem én, az biztos, mivel nekem minden válasz hasznos lehet. Beszélgetés során kideríthető talán, hogy melyik változat jönne be neki.
2023. jan. 27. 15:19
 8/15 tamsin540 ***** válasza:
48%

#6-os csajt a kiégett nők és az incelek lepontozták.


Jól gondolod kérdező. Nem szabad az ilyent megkérdezni, inkább cselekedj.

2023. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

"Szerintem pont a megkérdezés a tolakodó, mert mit mondjon, ha még nem akar"


Ebből derül ki, hogy meg tudunk-e beszélni dolgokat, vagy bedurcizunk.


Szerintem nagyon jó kapcsolatok lennének, ha szavakkal, nem szemcsillogással kommunikálnánk, mert az félreérthető. De ha elkezdünk beszélni egymással, nem tudnák ránk sózni a sok buta női magazint meg selfhelp könyvet.

2023. jan. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Ja és én simán viselkedem úgy, mint amit a 6-os leír, akkor is, ha anyummal beszélgetek, nem leszek más ember, ha pasi kerül a közelembe, nem jelent csókvágyat.
2023. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!