Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sürgős!Egy kecskeméti lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős!Egy kecskeméti lánnyal lesz harmadik randim,és szeretnék egy romantikus helye a közelben ahol megcsókolhatom.Ötletek?

Figyelt kérdés
18 éves de még nem volt barátja és nem is csókolózott.Szeretném hogy akárhogy alakul köztünk a jövő,az első csókja romantikus körülmények között legyen.A kossuth téren voltunk első alkalommal.második alkalommal meg az Arborétum Parkban.Valami tóra vagy nagyon szép helyre gondoltam Kecskeméten,vagy körülötte lévő városoknál.

2020. máj. 12. 22:54
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
35%
Vidd el sétálni a Dombra, vagy, még van egy nagyon szép temető a Budai út mellett...
2020. máj. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen Kecskeméten a temető de szerintem az nem épp romantikus :D

A domb jól hangzik,megfogom nézni.Ha nem nyüzsögnek annyira az emberek ott hogy elronthassák a "pillanatot" akkor az jó lesz,köszönöm. :)

2020. máj. 13. 01:44
 3/4 anonim válasza:
na, hogy sikerült? :)
2020. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket mind itt,mind privát üzenetben.Bár összejöttünk,viszont 2 hét után már nem érezte amit az elején,és azt mondta nem talált bennem hibát,egyszerűen mégsem érezte magát készen arra hogy kapcsolata legyen(remélem nem hazudott)és így lett vége.

Én már beleéltem magam,azt hittem a sötét hónapok után egy normális kapcsolatom lesz,hát nem így lett.

A tanulság:Soha többet nem kezdek szűz,tapasztalatlan lányokkal.

Azért próbálok pozitív lenni,majd alakul az élet valahogy.

2020. máj. 31. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!