Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy szociopata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy szociopata vagyok, vagy ez normális társkeresésnél? (Kifejtve lent) 22/F

Figyelt kérdés
18 éves koromig egy barátnőm se volt, nem is próbáltam barátnőt keresni, mert semmi önbizalmam nem volt, úgy gondoltam, hogy úgyse jönnék be senkinek se. 18-19 évesen elkezdtem magammal foglalkozni és komolyabban edzeni (figyeltem a kalóriákra, étrendre, edzéstervre stb.), ami ahhoz vezetett, hogy végre lett önbizalmam és elkezdtem lányokkal ismerkedni. Lett is egy barátnőm, akivel talán 3-4 hónapig együtt voltam, majd az első veszekedésünknél szakítani akart, amibe egyből beleegyeztem, amin meg is lepődött (mert gondolom csak drámázni akart, mint ilyenkor a nők jelentős része) és végleg szétváltunk. Ő még hetekig mondogatta nekem, hogy egy ilyen veszekedés természetes a kapcsolatokban, de engem valamiért örömmel töltött el, hogy vissza tudok utasítani egy lányt, aki egyfolytában próbál velem ismét összejönni. A szakítás óta ismét aktív vagyok különböző társkereső oldalakon, de mostanában folyton azt csinálom, hogy viszonylag hosszú ideig beszélek egyszerre sok lánnyal, majd amikor azt hiszik, hogy mi biztosan együtt leszünk/valami komolyabbat akarunk, akkor durván lerázom őket, elmondom nekik, hogy soha se akarnék velük együtt lenni, undorodom tőlük, soha se akarnék tőlük semmit, stb.

2023. jan. 30. 23:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még azt hozzátenném, hogy semmi vágyam nincs arra, hogy kapcsolatban legyek, jól elvagyok egyedül, semmit se változtatnék a jelenlegi helyzetemen.
2023. jan. 30. 23:08
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell aggodni nyugii! Egyedul is maradsz! :)
2023. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Esti almodozas😂😂 Mikozben szipog a nulla match folott.
2023. jan. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
#6 🤣🤣🤣🤣
2023. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Jolvan kerdezo! Majd a kovetkezo gyerekzsuron a Lufibohoc bacsi hajtogat neked egy apro kis pin## alaku lufit. 🤣🤣
2023. jan. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy semmipata
2023. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a fiatalkorodból hozott visszautasítások, elutasítások, az hogy magaddal szemben is elutasító voltál, hozta ezt most belőled. Lehet érdemesebb lenne erről egy szakemberrel beszélgetni. Lehet megrekedtél valahol, amin át kéne lendülnöd. Sajnos erre én nem tudok tanácsot adni.


Nem értem mi olyan vicces ezen a kérdésen, és miért kell így gúnyolódni... Elég szomorú ez a sok buta hangvételű hozzászólás. :(

2023. jan. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem akarsz becsajozni, mert belezúgtál magadba. Olyan jól nézel ki, hogy ez abszolút érthető!
2023. jan. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

"18 éves koromig egy barátnőm se volt"


"mert gondolom csak drámázni akart, mint ilyenkor a nők jelentős része"


"gondolom nő vagy és elvesztél a sorok között, nehezedre esik értelmezni."


Konkrétan felnőtt létedre nincs(azt a 3 hónapot ne számítsuk már bele) párkapcsolati tapasztalatod, sosem beszélgettél még komolyabban nőkkel, és te akarod itt játszani az elb.szott fejedet, mintha bármit tudnál róluk, szűz kisgyerek :D



"majd amikor azt hiszik, hogy mi biztosan együtt leszünk/valami komolyabbat akarunk,"


Nem hiszik ezt, te csak egy vagy a pár száz here közül, aki írogat nekik.


"akkor durván lerázom őket, elmondom nekik, hogy soha se akarnék velük együtt lenni, undorodom tőlük, soha se akarnék tőlük semmit, stb.

"

Ezzel igazából csak magadat alazod szarrá, és nevetség tárgyává teszed magad, plussz csak gyűlik benned az a keserűség és fájdalom, amivel tönkre fogod tenni az egész életedet:))

2023. jan. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem azzal van baj, h nem akarsz kapcsolatot...hanem, h hülyíted a nőket a társkeresőn. Persze a nők is csinálnak ott (is) ilyet a férfiakkal...ami tényleg szemét dolog!
2023. jan. 31. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!