Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Furcsa férfi vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa férfi vagy csak én gondolom túl ?

Figyelt kérdés

Mindketten 24 evesek vagyunk, én sem vagyok egy társasági ember de van Facebookom, Instagramom.


Tényleg csak azok az ismerőseim vannak akikkel tènylegesen sokat beszélek, tök jó mert ingyenes meg minden. Nem osztok meg minden hülyeseget. Képem sincsen fent.


Viszont ennek a fiúnak akivel ismerkedek, neki egyik sincsen. Telefonból is még ilyen nyomógombos van. Nem vagyok előítéletes, de nekem picit fura volt. Kérdeztem is tőle hogyhogy nincsen közösségi oldalad.


Aztán mondta hogy nem érzi úgy hogy bármilyen közösséghez tartozna, meg hogy figyelik.


Fura volt. Ki figyelne ? Mindenki. Majd gyorsan témát váltott. Telefonon szoktunk beszélgetni, de csak és kizárólag hogy mikor hol találkozzunk. Minden mást személyesen.


Alapjába véve nem vonok le ebből semmit, mert nagyon normális fiú, nagyon sok témánk van, csak ez volt picit furcsa...


Nektek nem lenne fura fiúk/lányok ?


2023. febr. 1. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Aspergeres vagy skizofrén a srác.
2023. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Jaaaj ez tuti valami konteos hulye, csak meg visszafogja magat. Figyelik, hogyne😂
2023. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Nekem az olyanok furák, akik nincsenek tisztában a közösségi oldalak megfigyelő funkciójával. Pedig nem csak a legintelligensebbeknek tűnt fel, hogy az internet mennyi mindent tárol a személyes adatoktól a keresési előzményekig.

Egyébként nekem sincs se fb, se instagram, és szükségét sem érzem, nyilván az sem, akivel randizol. Nekem inkább az a taszító, ha valaki ezt annyira hiányolja, hogy konkrétan rákédez.

2023. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
3 De nem teged, mint Kiss Pista akarnak figyelni, teged mindenki leszar nyugi. Altalanos adatokat gyujtenek🤷‍♀️
2023. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Nekem inkább az a taszító, ha valaki ezt annyira hiányolja, hogy konkrétan rákédez".


Igen, mert ott tudnánk beszélgetni többet, telefonálni is tudnánk.


De ha neked ennyiből az jön le hogy taszítalak akkor jó 😀

2023. febr. 1. 21:49
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
4# miért, a fiú konkrétan azt írta, hogy őt személyesen nyomozza le valaki? Mert a kérdező nem ezt írta.
2023. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Üldözési mánia és összeesküvés elmélet lehet.


De lehet hogy csak a felszínt kapargatod! Ki tudja?

2023. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
6 Hat a “figyelnek” plusz temavaltas az nekem inkabb konteo es paranoia, mintha kifejtette volna ket mondatban, hogy nem ert egyet azzal az adatgyujtessel, amit ezek a cegek csinalnak es o nem akar ehhez hozzajarulni🤷‍♀️
2023. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem titkos ügynök és csak meg akar védeni!😀
2023. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Amennyi idióta rámírt eddig... és most tegye fel a kezét kire nem írt rá legalább 1 ismeretlen bolond? Valakit a profilkép milyensége vesz rá, hogy heccből ráírjon a másikra, vagy nem közeli ismerős, de látásból ismert. Az ilyen zaklató, cserebogaraktól kíméli meg magát, hogy nem rak fel 1 képet sem. Plusz ezáltal nem jelöli be egy olyan, aki csak azért jelölget, hogy minél több ismerőse legyen facen. Gondolok olyanokra, hogy köszöntél neki, vagy 1-2 szót váltottál vele. Aztán 2 év után vakarod a fejed ez kicsoda az ismerőseim közt? Illetve már utcán sem köszön rád, hiába kezdeményezted a köszönést. Meg nem ismer, de jelölget.
2023. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!