Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Furcsa férfi vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa férfi vagy csak én gondolom túl ?

Figyelt kérdés

Mindketten 24 evesek vagyunk, én sem vagyok egy társasági ember de van Facebookom, Instagramom.


Tényleg csak azok az ismerőseim vannak akikkel tènylegesen sokat beszélek, tök jó mert ingyenes meg minden. Nem osztok meg minden hülyeseget. Képem sincsen fent.


Viszont ennek a fiúnak akivel ismerkedek, neki egyik sincsen. Telefonból is még ilyen nyomógombos van. Nem vagyok előítéletes, de nekem picit fura volt. Kérdeztem is tőle hogyhogy nincsen közösségi oldalad.


Aztán mondta hogy nem érzi úgy hogy bármilyen közösséghez tartozna, meg hogy figyelik.


Fura volt. Ki figyelne ? Mindenki. Majd gyorsan témát váltott. Telefonon szoktunk beszélgetni, de csak és kizárólag hogy mikor hol találkozzunk. Minden mást személyesen.


Alapjába véve nem vonok le ebből semmit, mert nagyon normális fiú, nagyon sok témánk van, csak ez volt picit furcsa...


Nektek nem lenne fura fiúk/lányok ?


2023. febr. 1. 21:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem lehet red flag lenne, nem kell ott élni az életed, de azért alap ennyi idősen a 21. században nekem
2023. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
Volt egy ismerősöm, aki korábban a kémelhárításnál dolgozott. Ő volt ilyen. Nyomógombos telefonja volt, percenként megfordult, ha gyalog mentünk az utcán. Saját elmondása szerint cérnaszálat tett a lakása kilincsére, ha elment, hogy lássa, amíg nem volt otthon, behatoltak-e. Mondjuk elég furcsán halt meg...
2023. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

De elég furcsa lenne, dehát ha a többi dolog stimmel vele nekem ez nem lenne talán akadály.


Azért tapogatozz kicsit majd nála az összeesküvés elméletekkel, hátha kiderül, hogy ketyós.

2023. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor csak úgy a közelében vagy, vedd fel a telefont és halkan mondd bele hogy "célszemély továbbra sem sejt semmit, megfigyelés folyamatban!"
2023. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nem merült fel senkiben, hogy esetleg rejtegetnivalója lehet. Így azért sokminden nem derül ki róla.
2023. febr. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#14, ez haláli:DDD
2023. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!