Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Névjegykártyát csinálok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Névjegykártyát csinálok már esküszöm:DSzerintetek h*lye ötlet? (bővlent)

Figyelt kérdés

Ez már nem először fordul velem elő..mindig megbánom.

Ma is ülök a buszon és egy nagyon helyes srác,nekem "álom pasi" elsőre megbámul..kb 5 percen keresztül szemeztünk,láttam h bejövök neki.Gondolkodtam h odamegyek hozzá és elkérem az msn címét vagy telószámát..de nem mertem:)

Látta h leakarok szállni,és jelzett nekem..mondtam h jajj köszii erre olyan aranyosan mosolygott rám..:)

Leszálltam,azóta is bánom h nem mertem..tudom,ő is félt.


Arra gondoltam,h csinálnék névjegykártyákat ezekre az esetekre..így csak odaadom neki,és nem kell izgulnom mit mondjak neki:D


Szerintetek h*lye ötlet??Szokott más is ilyet csinálni?(Bocsi a kisebb regényért)


2010. okt. 4. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Igen, írd rá: "X Y, tizenegynehány éves lány. Könnyen kapható vagyok!"
2010. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem,nehogy félreérts..nem csinálok kismillió ilyen kártyát..csak 2-őt max arra az esetre ha megtetszene egy fiú..de nem mernék odaállni elé..stb;)
2010. okt. 4. 16:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ez elég hülye ötlet.kb olyan mintha valami szolgáltatást akarnál nyújtani neki és "hopp véletlenül van nálam egy névjegykártya,odaadom,majd ha úgy gondolod csörögj rám" xD
2010. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó..persze én is ezen gondolkodtam h kb akkor azt hinné h egy k*rva vagyok..és h mindenkinek osztogatok ilyen kártyákat.. de ha ő nem kezdeményez,zavarban van stb..akkor én menjek oda hozzá h "szia,megadod az msn címed?"
2010. okt. 4. 16:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ja, elég hülye ötlet
2010. okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mikor én ugyanúgy zavarban vagyok..és félek odamenni..
2010. okt. 4. 16:57
 7/13 rozika10 ***** válasza:
81%
Szerintem meg nem rossz ötlet basszus én se tudok ilyen hejzetekben megszólalni,és igy legalább adsz egy esélyt a kapcsolatnak!!!én lájkolom!!!!
2010. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy félre érti vagy nem. Ezt már csak ő tudja.

De ez mekkora durva: "elkérhetem az msn címed". Ha tőlem kérdezné ezt valaki lehet, hogy kinevetné. Jó persze a mai világ más, de annyira durva. Az én időmben még telefonunk sem volt. (Már mint tizennehány évesen)

2010. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jó oké,régen nem volt..de most őszintén..msn egyszerűbb,mint a telefon:)

Utána még mindig elkérhetjük egymás számát stb..


Amúgy fiúk is írhatnának,h ők h reagálnának erre??

2010. okt. 4. 17:08
 10/13 anonim ***** válasza:
hát én sem mernék csak úgy odamenni de ha kéne válasszak a névjegykártya és a beszéd között akkor az utóbbit választanám.névjegykártyával fenn áll az esélye annak h hülyének néz xD
2010. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!