Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szülinapra jó ötlet love...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapra jó ötlet love zsetont venni egy fiúnak?

Figyelt kérdés
főleg úgy hogy szeret pókerezni, szinte minden szabadidejében vagyis amikor teheti.
2011. okt. 27. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a love zseton? egy töcskölés egy zseton vagy hogy?
2011. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2011. okt. 27. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Én gondolkoztam rajta, de aztán arra jutottam,hogy inkább én csinálok,hiszen én tudom mit szeret a párom,és miket érdemes a zsetonokra írni:) Tehát én ezt az előre gyártottat végül lemondtam...de hogy örülni fog neki, azt nem tudom, ehhez ismerni kell a pasit. De a pókernek semmi köze hozzá:) 22/l
2011. okt. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább magam csináltam, sokkal személyesebb :) Az én barátom nagyon örült neki, szerintem egy ilyen jófej kis ajándéknak minden pasi örül :)
2011. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez de gagyi. Kb. a közös fotóval ellátott pólóval és párnával van egy szinten. Vagy az ilyen zsetonon szereplő dolgokat csak ünnepnapkor csináljátok?
2011. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!