Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma elősszőr taliztunk, megvolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma elősszőr taliztunk, megvolt a csok, meg tpi-tapi, ez nekem tul gyors, lehet még ebből komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jósoltasd meg magadnak.
2011. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert ő túlságosan nyomulós és hamarabb kezdeményezné nálad az intimitást, mint azt te szeretnéd.

Ha visszautasítod akkor azért fog otthagyni, mert nem pazarolja rád az idejét (kivéve ha nagyon szép vagy).


Ha belemész a játékba, akkor egy ideig jó, de utána megbánod. Ez az érzés fel fog emészteni és nehezedre fog ugyan esni, de szakítasz, hogy később normális életed lehessen.



ui.: persze hogy lehet komoly kapcsolat, nem kell ezt túllihegni :) mond neki hogy ez kicsit gyors, vegyetek vissza és ennyi

2011. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Csak akkor, ha elmondod neki, h ez neked gyors és megérti.

Ha nem mondod el, akkor az egész kapcsolat egy hazugságon alapszik majd, ami csak gyülemlik, míg a végén nagyon csúnya veszekedés formájában kicsúcsosodik.

Ha nem érti meg, akkor meg nem pár, hanem rabszolga és -tartója vagytok.

Sztem egyik se jó...

Ennek tökrében gondolkozz!


Üdv

2011. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a furcsa,hogy mig csak irogattunk,soha nem hozta fel ezt a témát,most meg,ha rajta mullik,már minden meglett volna,nem tudok eligazodni rajta.
2011. okt. 31. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia.


Nem lehet, hogy csak egyéjszakásra tervezi a kapcs-t?????

Csak kérdés, de felvetődött bennem ez. Ill ha szted nem, akkor mi alapján mondod?

2011. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia.eddig ugy éreztem hogy lehet belőlle komolyabb is,most már nemtudom, amig nem ismertük egymást mindenről irogattunk,csak ez a téma nem került elő,ezért gondoltam hogy talán ő más mint a tőbbi.
2011. okt. 31. 20:58
 7/10 anonim ***** válasza:

smered a mondást: az ész megáll, az meg feláll?

Lehet, vmi ilyen volt most is. De ez csak egy felvetés, habár biztonsággal nem oszlattad el az érzésem.


Üdv

2011. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hallottam már ezt, nemtudom,de még adok esélyt magunknak,sosem lehet tudni.
2011. okt. 31. 21:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha dörzsölt vagy és egyben óvatos, akkor leteszteled, hogy mit akar és ennek függvényében cselekszel.


Üdv

2011. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj,hogy nem vagyok "dőrzsőlt" :)nagyon sok tapasztalatom nincs ezen a téren.
2011. okt. 31. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!