Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adhatnék jeleket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhatnék jeleket a kiszemeltemnek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, tudom manapság a csajoknak nem probléma ha ők kezdeményezzek,de én még mindig hajlok arra, hogy a fiúnak kell. Van egy srác aki tetszik, de eddig nem igen mutattam neki ki az érzéseim, csak barátok vagyunk. Jól bevált jelek,gesztusok,ötletek jöhetnek, hogy rájöjjön, hogy nem közömbös számomra. /ja azt jelzem hogy nem akarom egyből lesmárolni/
2010. okt. 4. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

vigyàzz mert vmi okos a fuckyeahgyikról be fog írni, hogy szarj az ölébe.. :D ..szàmíts rà


egyébként én, ha ilyen helyzetbe voltam, mindig elötte tettem vettem, màszkàltam

nevess sokat, azt a pasik nagyon szeretik

legyél magabiztos

nàlam bejött, hogy akàrmit is csinàltam, azt gondoltam, hogy épp engem néz, és nem bírja rólam levenni a szemét, (akkor is, ha nem is tudtam vajon így van e)

ez jó érzéssel töltött el, és ki tudja..talàn többször is nézett mint gondoltam :)

sugàrozni fog belöled a magabiztossàg és ezzel sokkal könnyebb pasit fogni :)

2010. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
küldj neki füstjeleket amúgy egyetértek az 1. hozzászólóval ^^
2010. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Verd meg, abból rájön. Legalábbis 1 volt osztálytársam anno, nagyon régen megverte a lányt és később összejöttek. Visszafelé is tuti működik.
2010. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

uristen XDDDDDDDDD

hogy lehet akkora kinövéssel élni te szerencsétlen?

2010. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mármint én vagy az elözö hozzászóló? amugy számitottam hasonlo jellegű válaszokra. :P ez az hogy nem vagyok magabiztos,mindig bebeszélem magamnak hogy tetszem neki vagy néz v akármi, de nem nagyon volt hatásos :D olyasmire gondoltam h elhivom valahova de valamilyen kifogással vagy akármi. konkrétan nem akarok nyomulni, csak azt szeretném hogy észrevegye hogy kedves meg rendes vagyok vele, és ez neki mennyire tetszik...
2010. okt. 4. 20:13
 6/6 anonim ***** válasza:
bazzzzddki:Dezt nem ide akartam írni bocsi:D
2010. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!