Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap este koncertre megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap este koncertre megyek és ottlesz az a fiú is aki tetszik nekem. Milyen jeleket adhatnék neki, hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés
Finom jelekre gondoltam nem olyanra hogy kapjam le vagy rángassam be egy fülkébe....
2010. júl. 9. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

köszönésképp integess neki, ha messze vagytok.

aztán a késöbbiekben mosolyogj rá sokat :) a mosolygós lányokat mindenki szereti ;)

2010. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kínáld meg pacallal.. az finom jel :)
2010. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jeleket?Mi vagy te ufó? Amugy meg egy koncerten (tapasztalatból, én járok rock-koncertekre) ha tényleg jó a hangulat nem kellenek jelek, ha nem vagy sznob akkor hagyod hogy táncoljon, majd megérintsen....nekem volt olyan, hogy a koncert kb. felétől (persze pia is sok volt bennem, a csajba meg mégtöbb) le se vettem a kezem az egyik csajról. Hol a mellét, hol a seggét fogdoztam, meg közbe-közbe csókolóztunk. (akkor láttam elöször, és úgy tűnik utoljára). Szoval a tanács:

Menj a közelébe, próbálj ugy mozogni ahogy ő, táncoljatok, és ha esetleg "felbátorodna" akkor hagyd (persze ha nincs ellenedre). A koncertnél márcsak a koncert vége jobb csajozásra/pasizásra. Ha helyi akkor valszeg gyalog fog hazamenni (már ha fog tudni menni), ha szerencséd van egyedül. Egy hangos, üvöltős koncert után pedig nincs jobb mind csendben hazamenni, és közbe jókat dumálni egy csajjal. A legfontosabb, hogy koncert végénél, amikor megindul a tömeg te tudd, hogy hol van, és beszélj vele, kérezd meg mivel jött, és mond el, hogy szívesen elkísérnéd (már ha gyalog jött:D). Sok sikert, és majd mesélj mi lett belőle:D

18/f

2010. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csináltam már vele ilyesmit az előző koncerten, Skinsen, és utána együtt elmentünk sétálni ligetbe meg ilyesmik és tényleg nagyon aranyos volt de nemakarok ilyet hogy két hétig a csávóm és utána bye-bye, abból volt már elég. Vele hosszabb távra tervezném...
2010. júl. 9. 18:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha összejöttök utánna már tőletek függ, hogy meddig fog tartani a kapcsolat, de az biztos hogy ha tényleg össze akarsz vele jönni akkor ez egy nagy lehetőség....
2010. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha csak úgy megcsókolom, és ha esetleg ő nem akar tőlem semmit az nagy égés vagy csak nem jött be és kész?
2010. júl. 9. 20:04
 7/11 anonim ***** válasza:

figyelj, hogy lenne égés ha nem látja senki? Ha pedig akkora paraszt, hogy utánna ujságolja akkor csak simán letagadod...megmondod hogy ő akarta, és fordítva történt:D

(velem csinálták már ezt:Dígy utólag belegondolva vicces volt, de azóta megkomolyodtam, akkor még "dedos" voltam:D)

2010. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Írj majd, hogy mi a helyzet....
2010. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerencsre mész Aurora koncertre? Lehet megyek én is. Talcsizunk? ;)
2010. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a38-ra megyek :D
2010. júl. 10. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!