Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nok, milyen jeleket adtok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, milyen jeleket adtok egy randin, ha szeretnetek, hogy megcsokoljanak?

Figyelt kérdés
Total hulye vagyok a testbeszedhez, de azert osszejonnek randik, csak meg nem igazan volt batorsagom lepni ilyen teren. Barmilyen tippnek orulnek, hogy mire lenne erdemes figyelnem. Ne kovezzetek meg, csak fejlodni akarok.
2023. febr. 14. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Nézz meg csók előtti jeleneteket.
2023. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Filmeket gondolom szoktal nezni. Kicsit el vannak tulozva a jelenetek, de hasonlo eloben is. Meg mondjuk az is egy eleg jo jel, hogy mar a harmadik randit szervezitek. Altalaban onnantol a tobbseg mar szeretne tovabblepni a szimpla beszelgetes, nevetgelesnel.
2023. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Semilyet nem adnak.

Az itteni nők számára már az is bűn ha egy férfi a nőkre mer gondolni vagy rájuk mer nézni.

2023. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adtam jelet, csak szimplán megcsòkoltam. 31/N
2023. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Engem nagyon izgat, ha megkérdezi, megcsókolhat-e, de ilyet sajna senki nen csinál.
2023. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Én kifejezetten nem szeretem, ha megkérdezi, hogy megcsókolhat-e, és de! Sokan csinálják. Én azt szeretem, ha simán megteszi és jól csinálja.
2023. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nagyon sok testbeszéddel foglalkozó forrás van, ami többek közt az ilyesmire is kitér.

Nekem fejből csak annyi ugrik be, hogy pl. ha tetszel valakinek, akkor kitágul a pupillája, ha rád néz. Fura dolog, de állítólag az ember pupillája valóban kitágul, ha olyasmit lát, ami tetszik neki.

Illetve tipikus "jlenek" szokták mondani, ha valaki az ajkaidat nézi.

Anno az én párom első alkalommal úgy csinálta, hogy többször az ajkaimra nézett, és amikor nem húzódtam el, lassan (de nem túl lassan!) hajolt egyre közelebb. Úgy, hogy ha nem szeretném, el tudjak húzódni.

2023. febr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!