Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3. Randin sem engedte hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3. Randin sem engedte hogy megcsókoljam, mondván hogy túl gyors neki. Szerintetek igaz vagy lehet friend zone-olni akar?

Figyelt kérdés

2022. febr. 4. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem lépj tovább.

Akár első talinál ha forr a levegő sem elkapkodott egy csók ,nemhogy harmadikon.

Ha szex lenne ,még azt mondanám hogy legyél türelmes,de egy csóknál szerintem hajsd el így...

F/36

2022. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Ez kuka
2022. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Kérdezd meg tőle, hogy miért nem engedte, mond meg, hogy te már vágynál rá

Én általában nem kezdeményezem randikon a csókot, szeretem ha a férfi férfi annyira, hogy megcsókol, viszont ha te próbálkoztál és nem hagyja akkor passz, de akkor minek a 3 randi

2022. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
feleségemmel kb a 15. randinkon volt az első csók.
2022. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
#4 és azóta napi hányszor van?
2022. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Lehet hogy szociális fóbiás/sokat csalódott stb. Én olyan fajta nő vagyok, aki hagyja, hogy a férfi kezdeményezzen azzal, hogy elhív, de a testem az én testem és egy (2-3) randi sem jogosítja fel szerintem, hogy olyat tegyen, amit nem akarok, szóval, szeretem én a csókot kezdeményezni (de nem a 15.-en, 2. randin azért már szoktam). Szóval hajlok arra, hogy azt gondoljam, nem jössz te be annyira neki.
2022. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is korai lenne. Oda tudnám tolni a fejem, hogy megcsókoljon, de kínosan érezném magam borzasztóan. Utána meg feszengenék.
2022. febr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik nap még úgy szólt a sztori, hogy te nem engedted neki még a 3. randin sem, hogy megcsókoljon. Vagy hangold össze a trollkérdéseidet, vagy legyenek teljesen különbözőek!
2022. febr. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Én szeretek lassan haladni, nekem kell az érzelem. De ez a tempó szerintem is lassú.

Vagy nem jössz be neki, de reméli, hogy idővel megkedvel, vagy valami lelki oka van, és az intimitással van gondja.

Szerintem egyszer egy nyílt, őszinte beszélgetést megéri rááldozni, ha neked bejön a nő. Mit érez, lesz-e ebből kapcsolat, vonzódik hozzád, mint férfihoz, vagy csak kedvel, mint embert. Ha nem jössz be neki, nem erőltetsz semmit, de nem a barátja akarsz lenni, az neked kevés.

2022. febr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es, akkor neked mi a gyors, ha ez lassú?
2022. febr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!