Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor együtt vagyunk, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor együtt vagyunk, akkor nagyon aranyos, és érzem, h szeret! Amikor pl suliba vagyunk, nem foglalkozik velem és nagyon keveset találkozunk.Mi lehet a barátommal?

Figyelt kérdés
Mi lehet a baj? Mit csináljak, h egy 17 éves fiúnál én legyek a fontosabb és ne a haverok?
2008. dec. 27. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Mit csinálj? Fogadd el! Csoda, hogy kapcsolatban vagytok...
2008. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ezzel nincs semmi probléma..17éves mi érdekelné mint a haverok számítógépes játékok..köztudott, hogy a fiúk nem olyan hamar érnek mint a lányok, szóval itt csak várhatsz amíg meg nem komolyodik/változik, vagy keresel egy idősebbet :/
2008. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is 17 éves vagyok és a barátom is.Azt hiszem ebből csak te csinálsz problémátok,valójában nem is az!:)Mi egy osztályba járunk,ami mint sok párnál nálunk egyáltalán nem hátrány.Sokan mondták(nem nekünk),hogy milyen rossz ha a barátoddal/barátnőddel egy osztályba jársz,mi lesz ha szakítotok??stb..hát NEM.Év elején még nagyon furcsa volt,alig beszéltünk,mindketten a saját baráti körünkkel voltunk az osztályon belül is,de mára ez már teljesen természetes.Azért arról ne feledkezz el,hogy egy 17 éves srácnak még fontosak a haverok,és ha úgy érzed az első helyen állnak,rosszul gondolod.Hagyd hagy haverkodjon,ne fogd vissza és ne sértődj meg rá,ha esetleg a suli keretében alig foglalkozik veled,hisz tudod milyenek a fiúk.Ahogy mondtad,ha ketten vagytok minden tökéletes,hát akkor használd ki és hidd el az idő múlásával komolyodni fog és nem lesz ilyen problémátok.

2008. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
-problémát(az előző író voltam)
2008. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így van. Nehéz, de el kell fogadnod...
2008. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mi is osztálytársak vagyunk. De suli után se ér rá, mindig van vmi dolga :S Nem hív fel meg semmi :S Úgy volt, h tnap talizunk, de nem hívott fel. Ezért nem értem, h amikor együtt tudunk lenni, akkor odafigyel rám. Akkor higyjem el, h tényleg szeret csak még "fel kell nőnie"?
2008. dec. 27. 20:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Így van!:)
2008. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

"Pontosan így van"

Csakhogy én 12 évesen minden szabad időmet a barátnőmmel töltöm és ő is velem.

De akkor miért nem tud veled lenni 17 évesen miko én már ien vok alapba???

2008. dec. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Talán koránérő" vagyok?

Háát nem hiszem....:/

2008. dec. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!