Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok (23 fölött) ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok (23 fölött) ha elutasitanak, de nem rögtön, hanem némi idő után, akkor azt miért teszik igy? Gondolkodnak? Vagy nehéz nekik is? Mi jár a fejetekben?

Figyelt kérdés
Alapvetően ha elutasitotok valakit, akkor mire gondoltok? "Á fúj mennymá innét" vagy kicsit sajnáljátok, mert számotokra ez veszteség? Sajnos engem 1 hónap után küldtek el :( randin elmondtam hogy mi legyen, a csaj aztmondta, majd válaszol, mert ez most hirtelen jött
2010. okt. 5. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Ilyet nem szokás megkérdezni!Falra mászok a "járunk?" vagy a "most hogyan tovább?" kérdésektől!Egy kapcsolat vagy kialakul vagy nem!Amúgy ha rögtön elküld a csaj,akkor nem vagy az esete, vagy párkapcsolatban van!Ha bizonyos ismerkedési idő után, akkor pedig valamiért nem vagy neki szimpatikus.....
2010. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

hüha meg ne egyél már. Még a végén terhes leszel méhen kivül!


Egyébként csezd meg, kialakul az okééé, de valakinek ki is kell mondania, és annak a pasinak kell lennie! Nem volt kapcsolatban, régebbóta ismertük egymást baráti szinten. És nyilván nem úgy álltam elé, hogy "járunk?" hanem felvezettem, hogy miért érdekelt a találkozó, milyen lányt ismertem meg, miért kell, és ilyesmik.


Remélem legközelebb valami 18 éven felüli ir :P

2010. okt. 5. 15:35
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
25 éves vagyok, én írtam az elöbb!Nagyon tévedsz semmit nem kell kimondani!Ahogy azt a mellékelt ábra is mutatja megijedt a lány....Én eddig egy kapcsolatom kezdetét sem jelentettem ki,pedig nem egy volt!Kialakult és kész....Nem kell semmit felvezetni,mert ha valaki bizonytalan,akkor lelép...Inkább várj amíg magától kialakul....
2010. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
lehet érezni.tudod azért a mi korosztályunk már érzi hogy mi hogy megy...
2010. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
érzi... igen ő is érezte, sejtett valamit
2010. okt. 5. 16:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Megvárja, hogy alakul az élete, miből válogathat, és ez alapján dönt.
2010. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

25éves nőtől szeretném megkérdezni (meg aztoktól akik szintén ilyen helyzetben vannak:D) hogy ha csak úgy "belefolytok" akkor honnan tudjátok mióta vagytok együtt? vagy 25 év felett akkor már nem tudok évfordulóra sütit sütni vagy valami, mert nem is fogjuk tudni?:( amúgy most énis pont egy ilyen "belelefolyt" kapcsolatban vagyok egy ideje és engem frusztrál, hogy foggalmam sincs mikor is jöttünk össze:D persze oké, hogy a "Járunk?" szöveg nevetséges:D de akkor mégis honnan?:) első csók/kézfogás/szex?:)

18/l

2010. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
16:00ás vagyok.hát általában az első csóktól....
2010. okt. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát én sose tudtam....Nem ünneplünk évfordulót, majd a házasságit!:)Kb tudjuk,hogy valamikor 3 éve május elején kerültünk közel egymáshoz, de pontos időpontot nem tudunk!Ha meg annyira zavarna, akkor megbeszélnénk utólag egy időpontot, de felesleges...Ha házasok leszünk, éppen eleget ünnepelhetünk évente!:)25/N
2010. okt. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szia!Ha már kialakulóban van,akkor az első szextől lehet szerintem számítani a járást(mondjuk,nem muszáj hivatalosan időpontot megfogalmazni!).De nyílván nem kellenek szavak hozzá,hogy ok most járunk.Amikor már történik csók,randik,testiség,az már tuti járás.

Amúgy meg van olyan,hogy valaki gondolkodási időt kér és aztán meg nem jelentkezik.Na ez tuti bukta és sajna gyávaság.

23N.

2011. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!