Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan gondolkodnak a 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gondolkodnak a 25 éves ffiak a 30 éves nőkről? (társkerin induló kapcs)

Figyelt kérdés

az adatlapomon látszik, hogy komoly céllal vagyok fent, erre rámír egy 29 éves "srác"hogy számára hihetetlen hogy vannak őszinte, komoly nők és nagyon -nagyon szeretne megismerni.


nem tudom hova tegyem ezt a dolgot...


2011. júl. 21. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sokat csalódott, és benned látja azt, amit másokból hiányolt, vagy fontos tulajdonság számára és érdekesnek gondol.
2011. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivan???
2011. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

*25

elrtam


vagy mi nem érthető?

2011. júl. 21. 19:24
 4/7 A kérdező kommentje:

elsőhöz:

bennem is megfordult a gondolat, nem e lelkisérült, vagy ilyesmi

2011. júl. 21. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért van mert a legtöbb fiatal srác már beleunt hogy hiába pedáloz csajoknál mindig csak lapát és még jót is szórakoznak vele.

Aztán úgy gondolja hogy ideje lenne már megállni valaki mellett hogy legyen stabil élete. Persze erre a sok kis csaj simán nem alkalmas. A mai világban egy fiatal csaj ide oda csapódik nemérdekli őket a jövő nem lehet számítani rájuk.

Ez így van 1000%!

Egyéb kérdés?

2011. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na igen. A 29 éves fejemmel ott tartok, hogy már nem is igazán tudom, milyen korúak között kellene keresgélni. Többször jobban tetszik egy 32-33 éves, mint egy 21-22 lány. Valószínűleg pont azért, mint amit az előttem író is írt.
2011. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

én viszont nem akarok lenni tesztalany...

komolyan ijesztőnek hangzik, mi lenne ha belemennék egy ilyesmi kapcs-ba, szülök egy-két porontyot és akkor jön rá, hogy mégsem ez a legjobb....

2011. júl. 21. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!