Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi az ideális idő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az ideális idő egy férfinél új lánnyal randizni?

Figyelt kérdés
Min-max hány nap év hónapot kell várnia hogy újra randizzon
2023. febr. 23. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Amennyit jónak érzel, én mondjam meg, hogy mikor vagy rá érzelmileg készen?
2023. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg túl nem teszi magát az előző kapcsolatán és nem áll készen érzelmileg egy új kapcsolatra. Ez lehet egy hét, egy hónap és egy év is.
2023. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
nulla perctol, evekig, honnan kene tudjuk 1 mondatbol erre a valaszt? Millio valtozo van.
2023. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Nekem volt, hogy három hónap volt, volt, hogy egy év. Amilyen gyorsan el tudtam engedni az előzőt.
2023. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Had ne a nők határozzák már meg ezt is köszi
2023. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Amikor már nem az előzőn jár az esze, nem jelent neki semmit egy múltbéli emléken kívül. Ha még bármilyen érzelmei, sérelmei vannak, amit nem zárt le, nem tanácsos kapcsolatba bonyolódni. Konkrét időtartamot nem lehet mondani, mert ez egyénfüggő.
2023. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!