Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SÜRGŐS! Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SÜRGŐS! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, és úgy látom, hogy én is neki...pénteken találkoztunk a suliban, mert ünnepség volt. És akkor nagyon kedves, vicces meg udvarias volt velem. Azóta beszéltünk is egy kicsit facebook-on. Kitett az üzenőfalára egy olyan bejegyzést, hogy "mi van, ha lájkolják? Aki ezt lájkolja, az szeretne minden napot veled tölteni." Mit gondoltok, lájkolhatom?:D Talán ha írnék mellé valami olyat, hogy csak azért, mert eddig senki nem lájkolta, vagy valami vicceset, hogy ne érezze nagyon nagy nyomulásnak...Tudom, egy kicsit hülye kérdés, de félek, hogy valami másik csaj előbb lép, én meg hoppon maradok... Szóval lécci, segítsetek, mert nem tudok dönteni!:D
2010. okt. 5. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
like-old. nem lesz belőle gond.
2010. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lájkold. aztán legfeljebb azthiszi hogy nem gondoltad komolyan :D
2010. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű: like!:) És ha kellőképp frappáns akarsz lenni, üzinek dobsz neki egy like-ot, csak ennyit:) Ezt veheti kedvességnek, közeledésnek, bóknak, egy kedves gesztusnak, de semmiképp sem bántásnak.
2010. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszaitokat!:) már like-oltam isXD

akkor ez nem jelent túlzott nyomulást?

2010. okt. 5. 18:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem:)
2010. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én minden hülyeséget lájkolok szóval nyugodtan..én olyat is lájkoltam h "aki ezt lájkolja, meg akarja fogni a s*gged":$:D
2010. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jah 16/F és lánynak lájkoltam:D
2010. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hehe köszi, akkor megnyugodtamXD
2010. okt. 5. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!