Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SÜRGŐS: Ilyen esetben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SÜRGŐS: Ilyen esetben mit tegyek, vagy mik róla a vélemények? :S

Figyelt kérdés

Szóval van a suliban egy fiú, aki 15 éves, én 17 éves lány, de még sosem volt komoly kapcsolatom. De ez a fiú nagyon- nagyon tetszik, és szeretnék vele összejönni, de nem tudom h én is bejövök- e neki. Egy nap többször is szoktam látni, mosolygok is rá, ma mikor elmentünk egymás mellett mindketten visszanéztünk egymásra, aztán még láttam egy másik helyen a suliban, ahol kicsit köhögtem, ő rámnézett, és mikor jött vissza, akkor a barátnőm mondta a nevem olyan célzóan, hogy arra jön a fiú, és akkor is rámnézett. Aztán kimentünk az udvarra, mert ma olyan laza nap volt, és akkro is nézett, de most nem tudom hogy ezt mire véljem, bejövök neki, vagy nem.

hogyan lépjek? Hogy az ne legyen annyira nyomulós, hogy csak érezze h kell nekem és tudjon róla, és utána már rudnám alakítani a dolgokat csak elkezdemi nehéz. Meg sosem csináltam ilyet tudatosan, mert eddig csak olyan pasiknak kellettem akik nekem nem :/


Tudom, hogy sokat írtam, de légyszi olvassátok el, és segítsetek, nagyon sokat jelent ez számomra de nem tudom hogy hogyan lépjek. Köszi a válaszokat előre is. :)


2011. máj. 9. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
kérd meg a srác egyik haverját h kérdezze meg ne tul feltűnően:D aztán megmongya neked h mit mondott:D ennyi:D
2011. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
És ha megkérnéd a barátnődet, hogy ő menjen oda hozzá és mintha te nem tudnál róla, megkérdezné, hogy tetszel e neki, mert ő neked igen, csak te nem mersz kezdeményezni?
2011. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
te hülye vagy.. 17 vagy? és a srác 15?... nem nayg a kor külömbség, de akkor is... igazából a fiúk szeretik, ha nem nekik kell kezdeni vmit.. tehát te menny oda, te beszélj vele stb. örülni fog mert mi fiúk szeretjük ezt... és ha néz, akkor bejössz neki... ha járni fogsz vele , akkor kabbe a kukiját, is mert azt is szeretjük.. :D
2011. máj. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
neee ilyet ne csinálj :D ne küldj oda senkit az rohadt gyerekes és szerintem kiábrándító :D Találj ki valamit hogy egy légtérbe legyetek és szinte elkerülhetetlen legyen hogy beszélgessetek egymással.
2011. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
en is igy voltam 15 eves fiu vagyok es lattam h bejovok egy 16 eves lanynak de nem voltam benen biztos amig oda nem jott egy nap es koszont es megkerdezte h nem akarnek vele jobban megismerkedni mert neki elegge tetszem es megszeretne ismerni jobban ...ennyi na hajra sok sikert!
2011. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem se küldj oda senkit hogy kérdezze meg. az nagyon gáz és gyerekes. szerintem nem neked kellene kezdeményezni, mert az meg kiábrándító, viszont apró jeleket küldhetsz pl tovább nézed mint egy másodperc, mosolyogva köszönsz, ha beszélgettek akkor próbálj ne csak ilyen felületes témákat érinteni (persze nem azt mondom hogy kezd el kifejteni a véleményed a magfúzióról :D hanem mondjuk egy érdeklődő kérdés a hogyléte/tanulmányai/szabadidős tevékenységei felől).

szerintem biztos hogy tetszel neki, úgyhogy csak idő kérdése hogy lépjen, viszont tényleg ne kezdeményezz olyan szinten hogy "odadobod" magad, mert azt tapasztalatból mondom hogy kiábrándító, még akkor is ha tetszik az érintett lány.

20/f

2011. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak ne küldj oda mást! Én már jártam így, odaküldtem valakit, mert gondoltam tetszem a fiúnak. De a pasi mintha megijedt volna...

A másik eset, hogy te menj oda, az se valami okos dolog... Ilyen eset is volt már, a fiú meg csak húzta a száját. Semmiképp sem jó döntés.

Én kiállnék amellett, hogy továbbra is mosolyogj rá, vagy köszönj neki:) Soksikert:D


megmongya - tudod, az összeolvadást nem jelöljük írásban, de ez már mellékes... (az elsőnek)

2011. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 vlagov23 válasza:

Figyelj ha ő is nézz akkor szerintem bejősz neki !!

Amúgy lazán menj oda kérdezd meg tőle mi újság ? hogy van ?

és valahogyan kiszeded belőle hogy tetszel e neki .

2011. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Én ugyan már 30-as vagyok, de nekem meg a buszsofőr sráccal van ilyen.Egyikünk se meri megszólítani a másikat,csak nézzük egymást elég feltűnően.

Tippem:ejts le elé valamit, én lehet, hogy ezt teszem majd.Bár amikor oda kerül a sor, beijedek.

Lényeg, csak lazán, ne érezze, hogy annyira akarod, mert -főleg a félénk fiúk- hajlamosak visszabújni a csigaházukba.

Sok sikert!

2011. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!