Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová hívjam a lányt első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová hívjam a lányt első randira, ha nem ismeretlenül találkozunk?

Figyelt kérdés
Már évek óta ismerjük egymást, szóval nem "klasszikus" első randi lenne. Ilyen esetben is a kávézás, teázás a legjobb, vagy esetleg magamhoz is felhívhatom vacsorázni?
2023. márc. 2. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kávézás, teázás? Hmm, buszozgatni nem akarsz akkor már inkább? Nekem ez lenne a reakcióm, de nem mindenki egyforma, nem tudhatjuk, hogy ő mit szólna. Esetemben tuti a vacsora nálad opció lehetne.
2023. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Sétáltsad meg.
2023. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2:Pórázt is tegyen rá, el ne szaladjon


Kérdező, hívd el étterembe. Ezzel nem fogsz mellé.

2023. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy "ismeritek egymást" mit jelent bővebben?

Mert nem mindegy hogy pl. régen egy lépcsőházban laktatok és leálltatok mindig beszélgetni, vagy munkahelyről felületesen ismeritek egymást, vagy régóta baráti viszonyban vagytok, közös a baráti társaság. Sok verzió lehetséges.

A ismeretség mélységétől is függ szerintem hogy milyen legyen a randi.

2023. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem kavera hivnad, hanem randira, ahol megisztok egy kavet? Ne legyel mar beszari, ki kell mondani a dolgokat.
2023. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valami olyan helyre, amit tudod, hogy szeret, vagy ahova el akar menni, esetleg ami a hobbijához vagy jobb esetben közös hobbitokhoz kapcsolódik.
2023. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy a mozi azért nem jó randi program, mert ott nem tudtok beszélgetni és egymást megismerni, de mivel ti már ismeritek egymást, szerintem a randi simán szólhat inkább valami közös aktív időtöltésről, mint elmélyedt beszélgetésről, azon gondolom messengeren vagy viberen úgyis túl vagytok.


Persze nem mindegy mennyi idősek vagytok, meg miket szerettek?

Mozi az így szerintem opció, de ha szeretitek mindketten egy közös túra is tök jó ötlet. Szabadulószoba az tök jó program, lehet csapatban kooperálni, csak arra kell figyelni, hogy 2 főre optimalizáltat kell választani.

2023. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyetemen voltunk csoporttársak. 2 éve fejeztük be a képzést, azóta többé-kevésbé tartottuk a kapcsolatot. Mindig jól kijöttünk és nekem mindig is tetszett ő, de hol egyikőnknek, hol másikunknak volt párkapcsolata, ezért randizunk most először.
2023. márc. 2. 14:34
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadhoz hívod azt hiszi csak dugni akarsz
2023. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne magadhoz hívd. Mozi szerintem is jó ötlet ebben a helyzetben, hogy csoporttársak voltatok, ismeritek egymást. Utána meg lehet dumálni a filmet, beülhettek valahova, sétálhattok.
2023. márc. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!