Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, az első 1-2-......

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, az első 1-2-... randi előtt, milyen óvintézkedéseket tesztek, ha még ismeretlen a kani?

Figyelt kérdés

- Elmondjátok-e valakinek, hogy hová mentek?

- Beállítjátok-e a telefonon, hogy valaki lássa a pozíciótokat?

- Visztek-e önvédelmi eszközt?

- Leellenőrzitek-e a randi helyszínét? Vészkijárat, TAXI állomás, rendőrség,...helye.

- Viszitek-e az irataitokat, vagy otthon hagyjátok, hogy ne tudja meg a lakcímeteket?


Bár...ha abból indulok ki, hogy sokan még esemény utánit sem visznek magukkal...


2021. szept. 27. 11:08
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
98%

Kanival nem randizok, nem ezen a szinten létezem.


Az esemény utáni az első randin az egy incel tévhit, illetve vágyálom, ahogy ezt az életükben sose csajozottak elképzelik, hogy ha történik is valami, az gumi nélkül fog és a nő még ilyen szeméttel is megbombázza utána a testét, és mimdezt azért hogy egy éppen megismert pasinak jó legyen.

Borzalmasan ostobák vagytok incelkék.

2021. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
96%
Semmilyent. Nyilvános helyen randizom.
2021. szept. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
94%

te jo eg, ehhez mennyire kell paranoiasnak lenni?!

legegyszerubb ‘megelozes’ hogy tali elott sokat beszelgetek vele, lecsekkolom a social media feluleteit es egyszeruen nem talalkozom gyokerekkel.


ezen kivul nyilvan alap, hogy elso randin nyilvanos helyen talalkozunk eloszor, a lakasomra nem szivesen viszem fel rogton. illetve egy-ket baratom azert mindig tud rola, hogy epp kivel randizom, neha azt is, hogy hol.

de aki kessel, sokkoloval megy randira es az iratait direkt nem viszi, valamint elore csekkolja a veszkijaratokat, az szerintem inkabb ne is randizzon, mert az ilyen szintu retteges mar nem egeszsges.

2021. szept. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
93%

Például normális emberrel megyek randira.


Amúgy nekem nincs veszélyérzetem. Egy belvárosi kávézóban miért lenne?

2021. szept. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok. Nem vagyok incel. Nem vagyok paranoiás.


Munkahelyi ártalom, és elővigyázatosság.


Az esemény utáni meg alap, gumi mellett is kellhet, ha kiszakad, vagy pláne gumi nélküli nemi erőszak után.

2021. szept. 27. 11:20
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Az esemény utáni tabletta nem arra van, hogy randi után gyorsan bekapjam, mint egy cukorkát. Ha nem hajlandó a "kani" normálisan védekezni, akkor nincs szex, pont. Nem csak a nem kívánt terhesség miatt, hanem azért sem, mert az esemény utáni pont nem fog megvédeni semmilyen betegségtől, márpedig aki olyan, hogy félteni kéne tőle a lakcímem meg az italaim, az valószínűleg tele van mindenféle gusztustalansággal.


Amúgy úgy védekezek, hogy nyilvános helyen találkozunk, ahol jellemzően még sötétedés után is jó a közvilágítás és általában vannak emberek is körülöttünk, nem megyek fel hozzá, ő sem jön fel hozzám, plusz mindig van nálam paprikaspray. Az mondjuk a pasitól függetlenül is. Ha ennél több óvintézkedésre lenne szükség, akkor ott már megette a fene.

2021. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
96%
azert hogy elso randin mar egybol nemi eroszakot emlegetsz..
2021. szept. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

5

Nem szexelek az első pár randi egyikén, egyrészt.


Másrészt attól, hogy szingli vagyok, csak nem gondolja senki, hogy abbahagyoma hormonális fogamzásgátlót? Jobban borítaná a hormonrendszerem, mint a folyamatos használat.


Harmadrészt, nem a gyerek az első, amitől félek egy ilyen helyzetben, lévén duplán védekezem, hanem a fertőzés. Épp ezért nem dugnék olyannal, akit nem ismerek eléggé.

2021. szept. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy ki a fszom húz gumit nemi erőszakhoz, ennyire degenerált vagy vagy miakrvaanyja?
2021. szept. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
esemény utánit nem konkrétan szex után 5 perccel kell bevenni...
2021. szept. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!