Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek én nem csinálom jól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuszi95 kérdése:

Szerintetek én nem csinálom jól?

Figyelt kérdés

Tudom arra van ideje az embernek amire akarja. 1 hónapja vagyunk együtt a barátommal, heti 2x találkozunk, általában ebből 1x nálam alszik. Ő még otthon lakik (28 éves, és igen mamahotel van, sajnos a fizetése nem teszi lehetővé a költözést) én 27 vagyok.

Ahogy így beszélgettünk feltűnt, hogy nem igazán szokott csinálni semmit. Mármint családi házban lakik, segít az állatok körül, bevásárol,tesz vesz de semmi egyéb.

Én járok edzésre, van egy beteg unokaöcsém akihez rendszeresen járok, a szüleimhez is szoktam menni, vagy a barátnőmmel megyünk valahova. Én szeretek a barátommal lenni, csak néha én érzem magam szarul hogy amikor neki jó lenne találkozni akkor sok esetben nekem nem jó. Pl.ma is írta hogy ő szombat estére gondolt, de ha programom van akkor majd máskor.

Most én nem vagyok elég kompromisszumkötő, vagy nem tudom.

Eddig nem igazán volt olyan komoly kapcsolatom amibe igazán benne lennék, de ezt most szeretném ha működni.



2023. márc. 3. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd...nem látok más fejébe, meg csak ezt a pár sor infóm van rólatok, de ne gondold túl. Ha programod van, akkor találkoztok máskor. Ha mindketten ráértek, akkor meg juhéj! Ennyi szerintem. Ketten már csak kerestek úgy, hogy közös életet kezdjetek. 1 hónapos kapcsolatban nem lakáshitelre gondolok :D de még 1-2 hónap és ha még akkor is úgy érzitek, hogy komoly szándékaitok vannak egymással, egy albérlet nem nagy elköteleződés, ha nem működik, akkor mindenki megy a maga útján, ha meg igen, na akkor jöhet a hitel, lakás és a gyerek :D Csak pozitívan ;)
2023. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Háááát kicsit fura, hogy 28 évesen ennyire el van veszve, hogy tulajdonképpen nincs hobbihobbija. Szerintem sokat elmond egy emberről, ha nincs szabadidős tevékenysége.

Ugyanakkor ez nem jelenti azt, hogy ez feltétlen annyira komoly dolgo lenne. Ha bizonyos dolgokban céltudatos, akkor az elég, hobbit meg majd talál magának, ha nagoyn unatkozik. Amíg nem azt akarja, hogy te legyél a hobbija, addig nincs gond.

Barátai vannak?

2023. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Valamit nem csináltok jòl, mert hirtelen azt gondoltam tinik vagytok, pedig már nagyon nem....
2023. márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van pár haverja, de csak ritkán találkozik velük.
2023. márc. 3. 12:53
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Hát akkor nem vészes. Vannak emberek akik.. "alacosnyabb lángon égnek". Vélhetően nem ő lesz az amber akivel körbejárod egy hátizsákkal Európát. A fontos kérdés az, hogy van-e ilyesmire igényed.

Nomeg még mindig csak az előfeltételezéseknél tartunk. Simán lehet az, hogy elhívod egy olyan dologra amiről úgy gondolod ő tuti nem menne bele, erre azt mondja, hog ypersze, csapassuk, és élvezi is.


Szóval ténylegesen akkor kell ezzel foglalkozni, ha konkrét akadályokat problémákat okoz, nem pedig csak feltételezzük, hogy problémás lehet.

2023. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy lehet simán csak introvertált személyiség típus. Azzal meg abszolút semmi probléma nincs
2023. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!