Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! A kicsit félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! A kicsit félénk visszahuzodo pasival is ranidznátok? Picit fél a visszautasítástol és bátortalan de utána az alamuszi macska nagyot ugrik :D

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ehh... Indulj be kezdettől is, az a legjobb. Én is ilyen voltam régen, mint te, de aztán amint összejött az első barátnőm, utána már egyből felbátorodtam a többinél is. Eleve legyél magabiztos, akkor máris nagyot zuhan a visszautasítás esélye. Ha meg mégis bekövetkezik, hát na bumm, keresel tovább, vannak még sokan. Ne vedd a szívedre, ha visszautasítanak, ennyi az egész - viszont kérdezd meg, hogy konkrétan mivel volt a baj, mert így még tanulhatsz is az esetből, korrigálhatsz magadon, és a továbbiaknál még jobbak lehetnek már az esélyeid. :)


Sok sikert! :)

2010. okt. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
(Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy egyből mássz rá mindenkire. Csak egyszerűen bízz magadban, és merj kezdeményezni, ez minden, amit mondok. :) )
2010. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem cukik a félénk fiúk...
2010. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is cukik, nekem most pont egy ilyen fiú teccik!:):)
2010. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is félénk fiú vagyok, de sajna senkinek sem tetszem :(
2010. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze, randiznának ők bárkivel

Csak nem tudják, hogy éppen hová kell menniük, ha találkozni akarnának veled.

2010. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
pl pápára..
2010. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A félénk fiúk aranyosak :D de lehet, hogy kicsit bátrabbnak kéne lenned, mert ha túl félénk vagy, akkor lehet, hogy senki sem figyel fel rád, meg elég sok lány szeretné, ha a fiú kezdene :) azzal nincs baj, ha visszahúzódóbb vagy az átlagnál,(az még aranyos is) csak annyit mondok, hogy legyen egy kicsit nagyobb önbizalmad és minden simán fog menni :D
2010. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pápára?:O
2010. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én most egy ilyen fiúval találkozgatok:) És nagyon imponál, hogy végre van valaki, aki nem rohan le, és nem hoz kellemetlen helyzetbe az illetlen kérdéseivel. Nagyon félénk, alig mert odajönni hozzám, még 4szer találkoztunk, hát nem mondom, hogy most egy oroszlán de lényegesen lazábban viselkedik, persze az alaptermészete nem fog változni. És nem is kell hogy változzon. Ha kell, akkor nyuszinak is kell, ha meg nem tetszik hogy nem macsó, akkor nem találkozok vele. Ennyi. De én pl. kifejezetten örülök neki hogy végre találtam egy ilyen fiút:)

Persze mellette udvarias, figyelmes, kedves, a 3. talin merte csak megdícsérni a hajam, előtte nem bókolt:)

De hát neki ilyen a tempója. Nincs ezzel semmi baj.

Eddig is csak az ilyen fiúkat figyeltem. Remélem összejön:)

És hajrá, legyél bátor te is, kezdeményezz, és fontos, hogy magadhoz való lánynál!

19/l

2010. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!