Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol és hogyan lehet ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan lehet ismerkedni, ha introvertáltak vagyunk?

Figyelt kérdés
A randi appokon kívül.
2023. márc. 6. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Link alakokkal bárhol bármikor bármely pillanatban. Helyből beszélgetés van közvetlenség mintha már ezer eve ismernetek egymást.

A normális réteg meg elmegy egymás mellett mindenhol szinte:D

2023. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
*Es akkor miert nem talál az embet normálisat miert linkekkel kell jàrni:D
2023. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Introvertáltként bárhol. Ha viszont a szociális fóbiádat vagy kapcsolatteremtési inkompetenciádat hazudod introvertáltságnak, akkor jobb lenne, ha előbb orvosolnád ezeket a hendikeppeket, és csak azután akarnál ismerkedni.
2023. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Írj nekem, településsel és korral. :)
2023. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Én azt sem tudom, hogy mi az az introvertált?
2023. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Bárhol.

Mivel introvertált vagy és nem szociális fóbiás vagy szociálisan alulfejlett, ezért pontosan ugyanúgy el tudsz menni emberek közé ismerkedni, pontosan ugyanúgy meg tudsz szólítani másokat, mint bárki más.

Max után hazamész és az egész másnapot otthon töltöd, hogy visszatöltődj. Hiszen ez az introvertáltság lényege.

2023. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Facebookon keresztül és egyéb appokon.
2023. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig ezen gondolkodom. Bulizni sosem jártam, ha találkozok is valakivel, akkor kettesben, úgy nyilván megint esélytelen, és sajnos filmbeli jelenetek sem történnek velem, hogy pl. elküld a főnököm egy vidéki farmra, ahol persze pont van egy jóképű,szingli pasi, és a szomszéd fiú sem olyan. :D

Szóval nem tudom, én úgy érzem, esélytelen.

Én próbáltam már csoportos edzést is pl, de az volt, hogy azok beszélgettek, akik amúgy is együtt jöttek, visszahúzódóként meg nem megyek csak úgy oda valakihez..

2023. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8, de akkor megint ott van, hogy félénk vagy, ez nem az introvertáltsághoz tartozik.
2023. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A kettő együtt van jelen, amúgy is nagyon sok egyedüllétet igénylek. Ismerek olyat, amit írsz, de azok az emberek inkább ambivertáltak szerintem.
2023. márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!