Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után mikor szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után mikor szokott keresni a férfi?Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy srác akivel péntek óta “ismerjük” egymást, és már hétfőn meg is történt az első randink. Sosem szoktam ilyen hamar elmenni senkivel randizni, most kivételt tettem.

Egész hétvégét végigbeszéltük, hívásoztunk sokat. A randi is elég kellemes volt szerintem, és ő is azt irta utána hogy jól érezte magát.

Ilyen általános dolgokról beszeltünk igazából még ismerkedünk, erről szólt a 3 órás randink.

Csók ilyesmi nem volt.

Este írt a sràc hogy hazaert, már este volt jóéjszakàt kívantuk egymasnak, viszont azóta nem keresett.

Dolgozik, de latom hogy elérhető.Szerintetek fog meg keresni, vagy ő is,mint sok másik pasi csak +1 randit akart egonövelés céljából?

Honnan tudom hogy bejöttem-e neki? Olyan nehéz ezt eldönteni.Egyáltalán varjak meg hogy keressen?



2023. márc. 7. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Tegnap randiztatok, jó éjt is kívánt, tehát 12 órán belül beszéltetek utoljára. Dolgozik valószínűleg, nem lehet elvárni, hogy egyből írjon. Kicsit túlgondolod. De mondok még durvábbat, te is ugyan úgy írhatsz neki, nem kell mindent a pasitól várni.
2023. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha nekem tetszik a másik, akkor alig várom, hogy folytassuk, tehát ha volt jó éjt üzenet, akkor lehet jó reggelt üzenet is.


Szerintem is necces így. De ezt ne vedd magadra. Nem biztos hogy egónövelésről volt szó. Idő kell megismerni a másikat, és lehet hogy ő menet közben rájött, hogy nem illetek össze. Ez nem azt jelenti, hogy baj van veled.

Ez csap tipp. Még bármi lehet. De nekem fura, hogy nem ír.

Viszont ha nem jössz be neki annyira, akkor ezt neki kínos lekommunikálni, hogy ezt ne vedd el rosszul.

2023. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Az első randi nekünk is belecsúszott az estèbe. Köztes helyen találkoztunk, mindkettőnknek 1 óra volt az út autóval. A párom ahogy letelt az egy óra hívott. Köszöni a csodás napot, remèli hogy rendben hazaèrtem stb.

Reggel már az üzenetère keltem.

2023. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Mi a randik vegen beszeltuk meg,mikor legyen pontosan a kovetkezo. Randik kozott nem beszeltunk. Mindketten dolgozunk ,sportoliunk,van hobbink . 10 eve elunk egyutt egyetertesben.
2023. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt érdemes megnézni, össze van szedve pár dolog.

5 jel, hogy érdekled:


[link]


Nem mindennel értek egyet, de kiindulásnak jó.

2023. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát sztm meg munka előtt ír ha érdeklem ahogy én is.

N 31

2023. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt,hogy randinak vége lett nekem kb 20 perc volt amíg hazaértem neki 1 óra.Miután hazaért írt 30 percen belül,hogy csodás volt minden.
2023. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett belőle?
2023. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!