Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el a kasszás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el a kasszás férfit úgy, hogy ne legyen gáz?

Figyelt kérdés

Sokszor megyek ugyanabba az egyszemélyes kiszolgálóval operáló boltba, ahol az egyik dolgozó nagyon szimpatikus nekem. Mindig azt a podcastet hallgatja, amit én is, és erről jókat tudunk csevegni, múltkor, mikor bementem, kérdezte, hogy hogy éltem túl az elmúlt két hetet, mikor nem jött ki új epizód, kérdez a munkámról, emlékszik rám, nem tudom, hogy csak átlagon felül végzi a munkáját, vagy tényleg kedvel.

Én is dolgoztam kasszásként és pincérként is régebben, az volt a szabály, hogy én soha senkinél nem próbálkozhatok be, ha a vendég, vásárló kezdeményezi a dolgot, akkor rendben van. Gondolom, őt is ugyanez a szabály köti. Nem tudom, lenne-e esélyem nála, de bejön és szeretném megpróbálni, viszont nem tudom, hogy kellene randira hívnom. Nő vagyok, általában nálam próbálkoznak be, és nem nekem kell. Csak egyszer hívtam randira egy srácot, de akkor még nagyon fiatal voltam, meg az teljesen informális helyzet volt, egy fesztiválon találkoztunk, nem az volt, hogy ő a munkahelyén dolgozik, én meg vásárló vagyok. Fogalmam sincs, hogy csináljam úgy, hogy ne legyek túl nyomulós, hogyan tudnám úgy intézni, hogy teljesen szabad kezet kapjon, simán mondhasson nemet, ha nemet akar mondani, anélkül, hogy akár neki, akár nekem túl kínos lenne. (Tudom kezelni a nemet, ha nemet mond, hát nemet mond. De mivel csak a munkaidejében tudnám megkérdezni, így mindenképp el akarom kerülni, hogy kellemetlen helyzetbe hozzam, ha nem jövök be neki és nemet mondana). Mit mondjak, hogy mondjam? Bármi tippet, tanácsot szívesen fogadok.



2023. márc. 7. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
megkérdezed, hogy munkaidő után nincs e kedve felcsinálni a bokorban
2023. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Első 🤭


Megkerdezed kérdező van-e kedve munka után találkozni. De ugye tudod, hogy ő is megtehetné az első lépést, mert már beszélgettek, lehet csak jó isminek tart és ezért nem hívott el sehová...

2023. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
Mert ő nem hiv el téged randira? Az ugy gáz.
2023. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Kasszásfijúú!

Na ez is szép kérdésnek indul,de hogy nem valós,az hótziher!

2023. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Lehet baratnoje van, es csak cseveg veled. Nem tudom ez milyen bolt, ahol ilyen szigoru szabalyok vannak, hogy nem lehet randira hivni egy vasarlot, akivel ezer eve dumalgattok amugy, de erosen ketlem, hogy barkinek ez visszatarto ero lenne, plane egy lazabb sracnak, aki amugy siman elpofazik barmirol. Ha van is kamera, altalaban ezek nem rogzitenek hangot, szoval ki sem derulne :D

Egyebkent meg legkozelebb panaszkodj arrol, hogy van X program a hetvegen, ami teged tokre erdekelne, de senki nem er ra pont elmenni veled, aztan vagy veszi a lapot, vagy nem.

2023. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Persze, ez benne van a pakliban. De mivel nekem minden helyen meg volt tiltva, hogy megtegyem az első lépést, ezért gondolom, hogy neki is, attól még simán lehet, hogy nem akar tőlem tényleg semmit, de nekem kell elhívnom, és akkor majd kiderül.


De mindenképp megfogadom az első tanácsát, és megkérdezem, meg akar-e dugni a bokorban.

2023. márc. 7. 16:50
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

XD


Vicces volt az biztos.

2023. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Most nagyon magamra fogom haragítani a szerelmem , de elárulom a titkát.

Nekem mindig feladatokat adott amiket rajtam állt megugrani ,kihívás.

Köszönd meg neki

2023. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8-as, ezt kifejtenéd kérlek?
2023. márc. 7. 16:58
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy csak azért mondtam el, mert bejött neki ,csak rajta jár a fejem évek óta. 8# vagyok
2023. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!